Święta 2015 w TTV

Wśród świątecznych propozycji, na życzenie widzów, stacja TTV wyemituje specjalny odcinek „Kossakowski kontra Betlejewski. Starcie”, w którym prowadzący zamienią się programami. Jaką inicjację przejdzie Betlejewski? Czego zawsze chciał doświadczyć, ale się wstydził? Czy dorówna Kossakowskiemu? Czy Przemek odnajdzie się w roli prowokatora i uda mu się skłonić przypadkowe osoby do reakcji w skrajnie emocjonalnej sytuacji? Przekonamy się w wigilijny wieczór w TTV. Premiera 24 grudnia 2015 roku o godzinie 22:00

W świąteczną sobotę telewizja TTV wyemituje odcinek „Handlarze.Epilog”. Co wywoła awanturę pomiędzy Jastrzębiem i Pawłem, a kto zostanie „królem sprzedaży” dowiemy się 26 grudnia o godzinie 20:00.

Emisję świątecznych premier zagranicznych telewizja TTV rozpocznie już 21 grudnia. Stacja wyemituje pierwszy odcinek serii „Heathrow”, pokazującej kulisy funkcjonowania jednego z najsłynniejszych i najruchliwszych lotnisk Wielkiej Brytanii, które każdego roku odprawia około 70 milionów pasażerów z całego świata. Premiera 21 grudnia o godzinie 20:05.

Już od 28 grudnia, w trzy kolejne wieczory TTV zafunduje widzom bilet pierwszej klasy na pokład jednej z najbardziej ekskluzywnych linii lotniczych. Ta pełna humoru seria „Virgin Atlantic: Odlotowy biznes” pokaże jakim wyzwaniom trzeba sprostać, by pokonać konkurencję i przywrócić niebotyczną chwałę Virgin. Premiera 28 grudnia o godzinie 20:05.

„EXPRESS” podsumuje w półgodzinnym wydaniu najważniejsze i najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata kończącego się roku 31 grudnia o godzinie 21:00.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *