Sylwester Marzeń z Dwójką pełen gwiazd w TVP2

Największe polskie i zagraniczne gwiazdy, gorące światowe hity. Oto co czeka nas podczas najlepszej tanecznej imprezy w Polsce, czyli „Sylwestera Marzeń z Dwójką”. Dla milionów widzów przed telewizorami na multimedialnej, plenerowej scenie wystąpi plejada gwiazd m.in.: Cleo, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Golec uOrkiestra, Roksana Węgiel, Marcin Miller i zespół Boys, Viki Gabor, Weekend, Zakopower, Thomas Anders z Modern Talking i Francesco Napoli. Czeka nas mnóstwo pozytywnych emocji i doskonałej zabawy w rytmie polskich i światowych przebojów disco. „Sylwester Marzeń z Dwójką” już 31 stycznia od godz. 19:55 w TVP2.

Sprawdź godziny emisji Sylwestra Marzeń z Dwójką w PROGRAMIE TV

Telewizja publiczna w trudnym czasie pandemii wychodzi naprzeciw potrzebom widzów, aby zapewnić im doskonałą, a przede wszystkim bezpieczną rozrywkę, zapraszając na największy sylwestrowy koncert plenerowy, w którym będą mogli uczestniczyć bezpiecznie, oglądając go w swoich domach.

Tego wieczoru na roztańczonej sylwestrowej scenie nie zabraknie polskich i zagranicznych gwiazd i ich największych przebojów. Podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką” wystąpi Cleo, która zaśpiewa między innymi „Łowców gwiazd”. Król disco polo Zenek Martyniuk i jego zespół Akcent zaproszą nas do zabawy w rytmie hitu „Przez twe oczy zielone”, a z Golec uOrkiestra będziemy mogli potańczyć m.in. przy „Ściernisku”. To jednak nie wszystko Paweł i Łukasz Golcowie wraz z Gromee’m wykonają również swój ostatni wielki przebój „Górą Ty”, który królował na listach przebojów latem ubiegłego roku.

„Sylwester Marzeń z Dwójka” będzie największą imprezą taneczną w rytmie disco, nie może więc na niej zabraknąć zespołu Weekend, który wykona swój hit „Ona tańczy dla mnie”. Podczas sylwestrowego koncertu zobaczymy również triumfatorki Eurowizji Junior 2018 i 2019. Obie gwiazdy zaśpiewają w sylwestrowy wieczór m.in. swoje eurowizyjne przeboje –  Roksana Węgiel „Anyone I Want To Be”, a Viki Gabor – „Superhero. Wakacyjny klimat przypomni widzom duet, który zaskoczył nas podczas finału „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Świnoujściu. Helena Vondráčková i Marcin Miller wystąpią wspólnie w polsko – czeskiej piosence „Dlouhá  noc/Długa noc”. W wykonaniu Boysów tej nocy zabrzmi jeszcze ich evegreen z lat 90. „Jesteś szalona”. Razem z Zakopower będziemy mogli zanucić m.in. „Boso”, a następnie dzięki Francesco Napoli i piosence „Americano” przenieść się do słonecznej Italii.

Podczas  „Sylwester Marzeń z Dwójka” powrócimy do lat 80., by wspólnie z jedną z największych tanecznych gwiazd tamtych czasów: Thomasem Andersem z Modern Talking, bawić się przy takich hitach jak: „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, czy „Brother Louie”. To jednak nie wszystko. Podczas tanecznego wieczoru sylwestrowego w TVP2 wystąpią jeszcze m.in. Milano czy Defis, zaś widzów, czeka wiele muzycznych niespodzianek i gości, zaś o północy widzowie będą mogli podziwiać wyjątkowy pokaz sztucznych ogni i wznieść z nami noworoczny toast.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

O doskonały klimat i gorącą atmosferę zadbają również nasi prowadzący: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *