„Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła Świata” w Polsacie

W tym roku polsatowska „Sylwestrowa Moc Przebojów” odbędzie się pod hasłem „Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła Świata”. Tego wyjątkowego wieczoru, 31 grudnia, w rejs dookoła świata wyruszą, m.in.: Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, KOMBII, czy Krzysztof Krawczyk.

Miasto Gdynia zasługuje na największe Gwiazdy, bo pierwsza „Sylwestrowa Moc Przebojów” w tym mieście przeszła do historii jako największa noworoczna impreza Anno Domini 2013, ze 150 tysiącami gości na Skwerze Kościuszki, i ponad sześcioma milionami widzów Telewizji POLSAT. Specjalnie dla nich artyści znani z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wcielą się w ikony współczesnej muzyki. Nicki Minaj (Marek Kaliszuk) zabierze nas na Karaiby, Shakira (Katarzyna Skrzynecka) do Ameryki Południowej, Tom Jones (Bilguun Ariunbataar) do Las Vegas, sir Elton John (Paweł Tucholski) do Londynu, a Sabrina (Maja Bohosiewicz) znana z przeboju „Boys, boys, boys” prosto do słonecznej Italii. Największa w Polsce scena na gdyńskim Skwerze Kościuszki zamieni się w tym roku w statek, którym wyruszymy w niezapomniany rejs przebojów.

Płynąć będziemy od bieguna południowego do północnego, po drodze zawijając do pulsujących najgorętszymi rytmami portów świata. I to nie tylko morskich. Z Ewą Farną popłyniemy Wełtawą do Pragi, by przekonać się, że za naszą południową granicą też potrafią się bawić. Raz będziemy pływać parostatkiem z Krzysztofem Krawczykiem, innym razem jachtem z Justinem Bieberem (Artur Chamski), a czasem będziemy się przesiadać na transatlantyk, by z gwiazdą światowej muzyki tanecznej – Looną – zawinąć do portów na drugiej półkuli, w Meksyku czy Brazylii. Gorąco będzie nawet w miastach północy, takich jak Sankt Petersburg, gdzie przeniesie widzów Jacek Stachursky śpiewając „Biełyje Rozy”. Ze zwycięzcą ostatniej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Stefano Terrazzino zwiedzimy Palermo, z KOMBII francuski „Awinion”, z Big Cycem i „Makumbą” spotkamy golasa na plaży w Mombasa, a z chórem Sound’n’Grace sięgniemy po „Kałasznikowy” i trafimy na Bałkany.

W muzyczne rejsy na Jamajkę, gdzie żyją najbardziej wyluzowani ludzie na świecie, zabierze nas wielbiciel tamtejszych muzycznych klimatów Kamil Bednarek; z Eweliną Lisowską pójdziemy prosto w stronę słońca; Mrozu dowiedzie, że wbrew scenicznemu pseudonimowi, potrafi rozgrzewać widzów, a o tym, że umie to robić też Ania Wyszkoni – wiemy od dawna. Na tym królewskim rejsie nie może zabraknąć księżniczki polskiej sceny Sylwii Grzeszczak. A ponieważ będzie to prywatka jakiej nie przeżył nikt, usłyszymy też piosenki Oddziału Zamkniętego.

„Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła Świata” zrealizuje największa ekipa w historii. 1200 osób, 20 kamer, ściana monitorów wielkości solidnej kamienicy, scena licząca 2,5 tysiąca metrów i widownia o powierzchni kilku kilometrów kwadratowych. To wszystko z najsilniejszą, siedmioosobową ekipą prowadzących.

Toast noworoczny wzniosą z widzami Gwiazdy największych produkcji Polsatu: Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska z „Tańca z gwiazdami”, Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciek Rock z „Tylko muzyka. Must Be The Music” oraz nieutraszona Agnieszka Popielewicz, która dowiedzie, że nie boi się wejść do tunelu czasoprzestrzeni, gdzie dokonują się przemiany Gwiazd.

„Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła Świata” już 31 grudnia 2014 roku o godzinie 20:00 w Polsacie.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *