Szósta edycja „The Voice Kids” w TVP2

W sobotę, 25 lutego o godz. 20:00 TVP2 zaprasza widzów na premierę szóstej edycji „The Voice Kids”. Na scenie wystąpią muzycznie utalentowane dzieci w wieku 8-14 lat. W fotelach trenerów zasiądą ponownie: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. W roli prowadzących „The Voice Kids” zobaczymy Idę Nowakowską i Tomasza Kammela.

Sprawdź godziny emisji „The Voice Kids” w PROGRAMIE TV

Międzynarodowe sukcesy Sary James, Roksany Węgiel i Viki Gabor to najlepszy dowód, że w polskich dzieciach drzemie niepowtarzalny muzyczny talent. W najnowszej szóstej odsłonie „The Voice Kids” trenerzy: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wybiorą najbardziej utalentowane dzieci, które śladem zwyciężczyń poprzednich edycji, będą mały szansę zawojować świat!

Do szóstej edycji „The Voice Kids” zgłosiło się kilka tysięcy dzieci, dla których muzyka to pasja oraz sposób wyrażania siebie. Podczas Przesłuchań w Ciemno ponad siedemdziesięcioro dzieci zaśpiewa najbardziej znane polskie i zagraniczne przeboje. Ten etap programu będzie w tym sezonie dłuższy o dodatkowy jeden odcinek.

Podczas pierwszego etapu trenerzy skompletują swoje 18-osobowe drużyny, które następnie zaprezentują się w Bitwach. Spośród nich sześć osób z każdego teamu trafi do etapu Sing Off. Ostatecznie w wielkim finale programu na scenie zaśpiewa troje uczestników z drużyny każdego trenera. Najlepszy Głos szóstej edycji „The Voice Kids”, który otrzyma legendarną już statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych, wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

W najnowszej edycji, po raz pierwszy w historii programu, zostaną wręczone dodatkowe nagrody pieniężne. Uczestnicy, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają odpowiednio 30 i 20 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na ich edukację.

W roli prowadzących zobaczymy Idę Nowakowską oraz Tomasza Kammela, którzy będą wspierać młodych uczestników na każdym etapie muzycznego talent show telewizyjnej Dwójki. Nie zabraknie także byłych uczestników „The Voice Kids”. Tuż przed wejściem na scenę, w trakcie Przesłuchań w Ciemno, uczestnikom będzie towarzyszyć Antek Scardina, a Oliwier Szot ponownie wręczy zaproszenia do udziału w programie.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Premiera szóstej edycji „The Voice Kids” już w sobotę, 25 lutego o godzinie 20:00 w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *