Szóste urodziny Polskiego Radia Dzieciom

Z okazji 6. urodzin cyfrowe Polskie Radio Dzieciom zaprasza 1 kwietnia swoich najmłodszych Słuchaczy do wspólnego świętowania. W urodzinowej ramówce znajdą się konkursy, piosenki, słuchowiska i oczywiście prezenty.

Polskie Radio Dzieciom od 6 lat bawi i uczy najmłodszych oraz wspiera rodziców, opiekunów
i nauczycieli. 1 kwietnia przez cały dzień będzie można zdobyć upominki urodzinowe Polskiego Radia Dzieciom. Specjalne zabawy i atrakcje czekają na słuchaczy w „Poranku Polskiego Radia Dzieciom” (godz. 7.00-10.00) prowadzonym przez Martynę Chuderską i Smoka Adasia. W audycji pojawi się gość specjalny – Marcin Pałasz, autor słuchowiska „Złota rybka – reaktywacja”, który opowie o kulisach jego powstawania. Słuchowisko w reżyserii Andrzeja Piszczatowskiego będzie można usłyszeć na antenie stacji 1 kwietnia o godz. 14.00.

To jednak nie koniec atrakcji. Po raz pierwszy na antenie stacji zaprezentowana zostanie Lista TOP Przebojów Polskiego Radia Dzieciom (godz. 15.00 – 17.00), czyli zestawienie piosenek, które najdłużej gościły na szczycie Dziecięcej Listy Przebojów. Lista TOP Przebojów to też wspomnienia najbardziej emocjonujących momentów, rozmowy z artystami i dwie godziny najlepszej muzyki. Na Listę TOP Przebojów Polskiego Radia zaprasza Marcin Kusy – pierwszy prowadzący Dziecięcej Listy Przebojów.

A już 4 kwietnia o godzinie 18.00 Polskie Radio Dzieciom zaprasza na spektakl on-line „A niech to gęś kopnie” Teatru Animacji w Poznaniu w reżyserii Marty Guśniowskiej. To produkcja obsypana nagrodami i doceniona przez publiczność w całej Polsce. Tego dnia w „Kulturotece” (godz. 17-18.00) spotkanie z Martą Guśniowską – autorką i reżyserką spektaklu.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *