Szósty sezon serialu „Pensjonat nad Rozlewiskiem” w TVP1

fot. Konrad Korgul/ZOOM

Ulubieni bohaterowie sagi „Pensjonatu nad rozlewiskiem” powracają na antenę TVP1 już 27 lutego. Premierowe odcinki nowej serii w każdy wtorek o godz. 21.35.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP1

Szósta odsłona serialu „Pensjonat nad Rozlewiskiem” jest kontynuacją opowieści o życiu Małgosi, jej rodziny i przyjaciół. Poprzednia seria „Cisza nad rozlewiskiem” – miała wysoką, średnio prawie czteromilionową widownię i 22% udziałów w rynku w grupie 4+.

Akcja jedynkowego serialu toczy się w Ostródzie i jej pięknych okolicach. W szóstej serii sagi, po śmierci Basi, która bardzo zaburzyła rytm życia nad rozlewiskiem, wreszcie wszyscy odnajdują się w codzienności. Pensjonat działa sprawnie, ma swoją stałą klientelę, pojawią się także goście specjalni. Pensjonat odwiedzi między innymi Zespół Perfect, Karol Strasburger, Anna Popek, Jerzy Bończak i Anita Rywalska-Sosnowska.

W nowej serii w życiu bohaterów nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji. Na Małgosię spada wiadomość o ogromnym długu, jaki zaciągnęła jej mama tuż przed wyjazdem do Indii. Na jego poczet zostaje zlicytowany pensjonat. Małgosia z rodziną i przyjaciółmi będą walczyć o swoje ukochane miejsce na ziemi.

W 6. sezonie „Pensjonatu nad rozlewiskiem” pojawia się aż sześciu nowych bohaterów: Mikołaj Krawczyk – Adam, tajemniczy gość Pensjonatu, który będzie miał znaczący wpływ na dalsze losy bohaterów, Julia Pogrebińska – Dagmara, kuzynka Elwiry, właścicielka salonu kosmetycznego, Milena Walenta – Jowita, dziewczynka z domu dziecka, zawita w życiu Mirki i Macieja, Piotr Borowski – Mecenas Wawrzecki, przedstawiciel Małgosi i Konrada w sądzie, Mariusz Drężek – partner Agaty i Jakub Wieczorek – Manager Hotelu.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *