Szósty sezon serii „Niesamowity świat Gumballa” w Cartoon Network


Początek roku szkolnego widzowie spędzą z „Niesamowitym światem Gumballa”! W Cartoon Network pojawi się szósty sezon serialu o szaleństwach uczniów z Elmore, a wśród nich m.in. zabawy pilotem, przy pomocy którego można kontrolować czas oraz odkrycie wstydliwej tajemnicy Richarda. Premiera nowych przygód Gumballa i jego paczki już 3 września o godz. 16:00.

Sprawdź godziny emisji serii „Niesamowity świat Gumballa” w PROGRAMIE TV

Przyszła pora, by Gumball Watterson i jego przyjaciele przywitali szkolne mury i na swój własny, niepowtarzalny sposób pożegnali wakacje. Zabawna ekipa powróci do Cartoon Network z szalonymi przygodami w nowym sezonie serialu. Tym razem paczka dzieciaków z Elmore będzie musiała pogodzić się z zakończeniem lata i ponownie przyzwyczaić do dźwięku dzwonka. Szkolna dyscyplina nie współgra z charakterami głównych bohaterów, dlatego widzowie mogą się spodziewać kolejnych psikusów i zabawnych prób sił uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

W jednym z odcinków w ręce Gumballa i Darwina wpadnie pilot o oryginalnych funkcjach. Przy jego pomocy będą w stanie kontrolować czas, co doprowadzi do bardzo nieoczekiwanych skutków. Kiedy indziej bohaterowie zostaną zwolnieni z lekcji z powodu niewyjaśnionego zatrucia pokarmowego grona pedagogicznego. Natomiast w domu zastaną podejrzaną kobietę, zdumiewająco podobną do Richarda. Dwójka szybko rozszyfruje stojącą za tym tajemnicę.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera szóstego sezonu serialu „Niesamowity świat Gumballa” już 3 września. Emisja codziennie o godz. 16:00 na antenie Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *