Talk show „Oglądaj na żywo, co się dzieje!” na kanale E!

E! Entertainment – globalna, wieloplatformowa marka, która zajmuje się wszystkim, co związane jest z popkulturą – zaprasza na interaktywny talk show Andy’ego Cohena Oglądaj na żywo, co się dzieje! emitowany na kanale E! od poniedziałku do piątku o 00:00.

Sprawdź godziny emisji talk show „Oglądaj na żywo, co się dzieje!” w PROGRAMIE TV

Nominowany do nagrody Emmy talk show, emitowany na antenie Bravo w Stanach Zjednoczonych, a od niedawna emitowany na antenie E!, stał się miejscem dla największych nazwisk ze świata rozrywki, polityki i popkultury, od czasu swojego debiutu w 2009 roku. Prowadzony i wyprodukowany przez Andy’ego Cohena, program przyciąga największe hollywoodzkie gwiazdy, takie jak Hillary Clinton i Chelsea Clinton, Sarah Jessica Parker, Amy Schumer, Melissa McCarthy, Chrissy Teigen, Mary J. Blige, Ben Stiller, Patricia Arquette, Adam Scott, John Turturro, Bob Weir oraz Anderson Cooper – a to tylko kilkoro z nich.

Program w ciągu swojej 13-letniej kadencji, jako jedyny odbywał się na żywo w nocy, tworząc niezapomniane chwile. Dołącz do gwiazdorskiego składu E! od poniedziałku do piątku o 00:00, powtórka programu od poniedziałku do piątku o 12:30.

Sprawdź ofertę kanału E! w PROGRAMIE TV

Mówiąc o programie, Cohen zauważył: „Nie mógłbym być bardziej podekscytowany możliwością przeniesienia OGLĄDAJ NA ŻYWO, CO SIĘ DZIEJE!, do zupełnie nowej publiczności na całym świecie!”

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *