TAURON Speedway Euro Championship na żywo tylko w Eurosporcie 1

Najlepsi żużlowcy Starego Kontynentu ponownie powalczą o miano indywidualnego mistrza Europy w cyklu TAURON Speedway Euro Championship. Wszystkie pięć rund pasjonującej rywalizacji rozegrane zostanie w Polsce w lipcu, a każdy etap zmagań pokaże na żywo wyłącznie Eurosport 1. Kolejna odsłona SEC rozpocznie się w najbliższą sobotę, 4 lipca o 17:00 w Toruniu.

Sprawdź godziny transmisji Speedway Euro Championship w PROGRAMIE TV

W gronie zawodników walczących o prestiżowe trofeum znajdą się m.in. mistrzowie SEC z ubiegłych lat: Leon Madsen, Andzejs Lebedvs i Nicki Pedersen, a także medaliści cyklu: Grigorij Łaguta, Vaclav Milik, Krzysztof Kasprzak i Robert Lambert. W zawodach na pewno zobaczymy jeszcze dwóch Polaków: Kacpra Worynę i Bartosza Smektałę. Rywalizację wzbogacą występy utytułowanych zawodników, którym zostały przyznane dzikie karty: w pierwszej rundzie w Toruniu wystąpi Indywidualny Mistrz Świata Bartosz Zmarzlik, w drugiej rundzie w Bydgoszczy – dwukrotny Indywidualny Mistrz Europy Emil Sayfutdinov.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Kolejny sezon pasjonującej walki o tytuł indywidualnego mistrza Europy na żużlu rozpocznie się juz 4 lipca w Toruniu. W ciągu niecałego miesiąca poznamy zwycięzcę, a wszystkie rundy TAURON Speedway European Championship rozegrane zostaną w Polsce. Eurosport 1 pokaże na żywo każdy etap walki o tytuł, a zmagania najlepszych żużlowców Europy komentować będą Michał Korościel i Jakub Pieczatowski.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *