Tele5 w nowej odsłonie

Telewizja Tele 5 jesienią w nowej odsłonie, bardziej kobiecej. Od października nowy układ ramówki, nowa oprawa nowe programy, nowa moc rozrywki!

Sprawdź ofertę kanału Tele5 w PROGRAMIE TV

Telewizja Tele 5 rezygnuje z silnego męskiego profilu na rzecz widowni uniwersalnej i kobiecej. Pod kątem pań przygotowano większość zmian, włącznie z nową kolorystyką oprawy programowej, która obecnie jest w modnych pastelowe odcieniach.

W nowym sezonie Tele 5 stawia na: „Zabawę”, „Śmiech”, „Styl”, „Miłość” i „Piękno”. Te emocje, nie tylko znalazły się w spocie autopromocyjnym, ale przede wszystkim, wyznaczają rytm ramówki.

Na dobry dzień Tele 5 proponuje nowość, muzyczne pasmo (codziennie 6.00 -8.00) zatytułowane „Muzyczna pobudka”, czyli „Zabawa”. Dominuje polski repertuar pop, folk oraz dance. Dzięki energetycznym rytmom łatwiej będzie każdemu zacząć dzień. Ciekawostką jest to, że o doborze muzyki współdecydują widzowie, zgłaszając swoje propozycje za pośrednictwem facebook’a.

Pasmo popołudniowe to programy lifestyle’owe (pasmo 15.00 – 17.00), czyli „Styl” i „Piękno”. Program „Remont na 5- sezon 2” to ekspresowe i inspirujące metamorfozy mieszkań widzów. Natomiast „Spełnione marzenia – sezon 2” to metamorfozy kobiet, uczestniczek programu, które przechodzą zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i kosmetologii.

Do „Śmiechu” z pewnością, skłonią widzów Tele 5, kolejne nowości, program „Heheszki na całego” oraz „LOL! Śmiech na tysiąc sposobów”, które znalazły się zarówno w paśmie popołudniowym ( 17.00 – 18.00), jak i paśmie wieczornym (21.00 – 21.30).

Jak „Miłość” to oczywiście seriale i filmy, zaś dla niektórych, raczej mężczyzn, także szczypta erotyki, którą tradycyjnie można znaleźć w Tele 5. Warto podkreślić, że repertuar filmowy będzie zawierał również mocniejsze kino. Seriale „Wojny z mafią” czy „Czynnik PSI” to przykład kina z charakterem zarówno dla kobiet jaki i mężczyzn.
Jeszcze tej jesieni widzów Tele 5 czekają liczne niespodzianki. Pojawią się programy kulinarne, plotkarskie i jeszcze więcej śmiechu i zabawy – moc rozrywki.

Tele5, emituje nieprzerwanie swój program od ponad 16 lat. Stacja jest dostępna przez sieci kablowe, platformy cyfrowe( NC+, Polsat Cyfrowy) oraz naziemnie cyfrowe: przez lokalny MUX-L4 we Wrocławiu, Świdnicy i okolicach. Dociera do prawie 65% gospodarstw domowych w Polsce (ponad 9 milionów). Ponadto jako jedna z nielicznych niekodowanych stacji polskojęzycznych jest odbierana w całej  Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Sygnał programu Tele5 jest retransmitowany do USA i znajduje się w ofercie płatnych sieci kablowych w skupiskach zamieszkanych przez Polonię.

Źródło: Polcast

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *