Telenowela „Niewolnica Isaura” w TVP Kobieta

W sobotę, 17 lutego TVP Kobieta wyemituje pierwsze dwa odcinki kultowej brazylijskiej produkcji „Niewolnica Isaura”. Serial, który okazał się światowym fenomenem, zaprezentowany zostanie widzom w pełnej wersji obejmującej 100 półgodzinnych odcinków.

Sprawdź godziny emisji telenoweli „Niewolnica Isaura” w PROGRAMIE TV

Brazylijska telenowela powstała na podstawie XIX-wiecznej powieści Bernardo Guimarãesa. Tytułową bohaterką jest młoda, piękna niewolnica, która pracuje w majątku zamożnej rodziny Almeidów, właścicieli plantacji bawełny. Ma to szczęście, że nie zajmuje się ciężkimi pracami w polu, lecz pomaga w domu, a żona plantatora, pod nieobecność syna, traktuje Isaurę jak własną córkę. Dzięki pani Ester niewolnica zdobywa wykształcenie, poznaje języki obce, uczy się tańczyć i grać na fortepianie. Dziewczyna nosi piękne i szykowne suknie, wiodąc życie inne niż typowe dla kobiet jej stanu. Wszystko zmienia się, gdy do rodzinnego majątku wraca dziedzic Leoncio. Zakochuje się w Isaurze i wszelkimi sposobami stara się ją uwieść. Dziewczyna odwzajemnia jednak uczucia innego młodzieńca – Tobiasa, dziedzica z sąsiedniej plantacji, który chce wykupić Isaurę, a potem ją poślubić. Na taki plan nie zgadza się Leoncio i zmienia życie bohaterki w pasmo udręk.

Serial pokazywany był w 130 krajach na całym świecie. W rolę Isaury wcieliła się 18-letnia Lucelia Santos, postać Leoncia wykreował Rubens de Falco.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

„Niewolnica Isaura” w TVP Kobieta od 17 lutego. Premiery w soboty o godz. 8.40, powtórki w niedziele o godz. 17.30.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *