Telenowela „Odmienić los” w TV Puls

W poniedziałek, 11 stycznia 2016 roku, TV Puls rozpocznie emisję telenoweli „Odmienić los” produkcji Telemundo Internacional. Będzie to premiera tej produkcji w Polsce.

„Odmienić los” (oryg. tytuł: „Bella Calamidades”, oryg. tytuł angielski: „Beautiful But Unlucky”) opowiada o burzliwym życiu pięknej Dolores Carrero (w tej roli Danna García znana m.in. z udziału w popularnej telenoweli „Gorzka zemsta”), którą wszyscy nazywają Lola. W dzieciństwie dziewczyna została sierotą i była wychowywana przez despotyczną ciotkę, która traktowała ją jak swoją służącą. Nieszczęśliwa i poniżana Lola uciekła z domu ciotki do swojej rodzinnej wioski, gdzie zamieszkała na cmentarzu, z dala od ludzi. Zraniona przez życie dziewczyna niespodziewanie spotyka na swojej drodze przystojnego Marcelo Machado (w tej roli Segundo Cernadas znany z udziału w telenoweli „Zbuntowany anioł”), który jest obiektem westchnień wielu kobiet. Lola i Marcelo zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Jednak na przeszkodzie wielkiemu uczuciu stanie zazdrość innych kobiet.

Serial „Odmienić los” został sprzedany do kilkudziesięciu krajów na całym świecie, w tym m.in. do Argentyny, Bułgarii, Chile, Chorwacji, Egiptu, Macedonii, Malezji, Maroka, Paragwaju, Rosji, Słowenii, Hiszpanii, Urugwaju i Wenezueli. Dystrybutorem serialu jest producent telenowel na świecie Telemundo Internacional.

„Odmienić los”

Premiera: poniedziałek, 11 stycznia, godzina 12:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *