„Teleranek” od 6 marca w TVP1 HD i TVP ABC

W niedzielę, 6 marca 2016 roku, TVP1 HD o godzinie 9:35 a TVP ABC o godzinie 10:10 zapraszają na pierwszy odcinek programu „Teleranek”.

Program dla widzów w wieku 7-12 lat powraca po kilkuletniej przerwie. W pierwszym odcinku nie może zatem zabraknąć krótkiej historii „Teleranka” i telerankowego koguta z czołówki, który zdecydowanie zmienił swój wygląd. Ponadto w studiu telerankowa sztafeta: Kajetan, Benjamin, Bernard – bracia, którzy kolejno byli prowadzącymi programu. Gościem w studiu będzie także Włodzimierz Szaranowicz, który swoją pracę w TVP zaczął od gawęd o sporcie i sportowcach właśnie w „Teleranku”. Widzowie poznają 16-letnią Maję Kuszyńską, reprezentującą dyscyplinę sportową taniec w tunelu aerodynamicznym. Maja zdobyła srebro w najważniejszych, międzynarodowych zawodach Wind Games 2016, ma też na swoim koncie tytuł mistrzyni świata juniorów w tej dyscyplinie. Natomiast siostry Steczkowskie – Magda i Agata podzielą się swoimi wspomnieniami o „Teleranku”, a Antek Smykiewicz zaśpiewa specjalnie dla widzów.

W każdym odcinku młodzi widzowie znajdą informacje o aktualnych wydarzeniach z różnych dziedzin: wiadomości muzyczne, sportowe, kulturalne, technologiczne  i… dowcipne, a także recenzje najnowszych filmów, książek, czy spektakli teatralnych. Program będzie także inspiracją do poszukiwań ciekawych zajęć w wolnych chwilach (np. wolontariat, ciekawostki wiedzowe), rozwijania pasji i zainteresowań. Widzowie będą mogli wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, a swoimi spostrzeżeniami, czy komentarzami podzielą się przy pomocy mediów społecznościowych.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *