Teleturniej „Joker” na antenie Super Polsat. Prowadzącym Krzysztof Ibisz

Już od poniedziałku, 6 listopada, o godzinie 20:00 na antenie Super Polsat nowy teleturniej „Joker”. Nagrodą główną w programie jest 50 tysięcy złotych. Program prowadzi Krzysztof Ibisz, który po 10 latach powraca jako gospodarz formatu teleturniejowego.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Super Polsat

„Joker” to teleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych „Jokerów”, które służą do eliminacji niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia.

Niepoprawna odpowiedź nie kończy gry uczestnika, ale skutkuje utratą 3 Jokerów, a jeżeli uczestnik już ich nie posiada – traci wtedy 3 stopnie na tabeli wygranej. Rozgrywka po utracie lub wykorzystaniu Jokerów będzie zdecydowanie trudniejsza.

Teleturniej „Joker” prowadzi Krzysztof Ibisz, który po kilkuletniej przerwie powraca jako gospodarz formatu teleturniejowego.

Teleturniej „Joker” na antenie Super Polsat od poniedziałku do czwartku o 20:00. Widzowie, którzy nie zdążą obejrzeć premierowych odcinków programu, mogą zobaczyć powtórki w Super Polsacie o godzinie 19:00 również od poniedziałku do czwartku.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *