Teleturniej „Moja klasa – Back to School” w TVP2

W poniedziałek, 11 maja o godz. 18:30 Dwójka zaprasza na premierę emocjonującego teleturnieju „Moja klasa – Back to School”, który pozwoli uczestnikom na sprawdzenie wiedzy zapamiętanej ze szkoły. Teleturniej emitowany będzie od poniedziałku do piątku. Poprowadzi go Maciej Kurzajewski.

Sprawdź godziny emisji teleturnieju „Moja klasa – Back to school” w PROGRAMIE TV

W trakcie odcinka prowadzący łączy się online z uczestnikiem i jego rodziną. Zadaje im pytania z zakresu wiedzy szkoły podstawowej i liceum. Do każdego pytania są cztery propozycje odpowiedzi. Uczestnicy, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie otrzymują nagrody pieniężne, których wysokość zależy od tego, jak szybko to zrobią. W trakcie ustalania odpowiedzi drużyna może się konsultować, wspierać pomocami naukowymi, a nawet ściągać.

Jeśli drużyna ukończy liceum, może przystąpić do matury. To wielki finał teleturnieju, w którym trzeba poprawnie odpowiedzieć na pięć otwartych pytań. Ci, którzy odpadną przed zdaniem matury, otrzymują kwotę gwarantowaną, która premiowała ostatnią prawidłową odpowiedź.
W teleturnieju może wziąć udział każdy, bez wychodzenia z domu.

Wystarczy wypełnić ankietę https://tvp-sa.typeform.com/to/NuSp4a i wysłać filmik z prezentacją swojej osoby i członków drużyny na adres: bts@hugopolska.pl

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Reżyserem teleturnieju jest Konrad Smuga od lat związany z Telewizją Polską. Reżyserował m.in.: „Postaw na milion”, „Europa da się lubić”, „Rolnik szuka żony” oraz „Konkurs Piosenki Eurowizji”.

Źródło: Telewizja Polska

One Comment on “Teleturniej „Moja klasa – Back to School” w TVP2”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *