Telewizja Polsat potwierdza datę startu kanału Super Polsat

Telewizja Polsat oficjalnie zapowiedziała, że start kanału Super Polsat, w którego ramówce znajdą się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje, nastąpi 2 stycznia 2017 roku. Kanał będzie można odbierać między innymi w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej, a także na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych.

Sprawdź szczegóły oferty kanału Super Polsat w PROGRAMIE TV

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy w Polsce będzie w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

To pierwsza stacja zarówno w Polsce, jak i Europie, której zdecydowana większość ramówki jest dostosowana do odbiory przez osoby niepełnosprawne z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

Zarówno w skali europejskiej, jak i w naszym kraju nie istnieje szeroko dostępne medium elektroniczne w tak istotny sposób przystosowane do odbioru przez osoby niepełnosprawne – mówi Monika Wojdyga-Makowska, Dyrektor kanału Super Polsat. – Wierzymy, że stworzenie takiego programu ma głęboki sens, tak w wymiarze biznesowym jak i społecznym.

Weekend od godziny 9:00 to czas dla miłośników kina. W sobotę widzowie będą mogli obejrzeć klasyki polskiego kina powojennego, natomiast w niedzielę najlepsze produkcje zagranicznie – kino familijne, komedie oraz dramaty – wszystkie z napisami dla niesłyszących. I tak widzowie zobaczą m.in. „Predatora”, „Złego porucznika”, „Zakładnika” czy „Za linią wroga”. Codziennie natomiast w godzinach od 7:00 do 9:00 na najmłodszych czeka pasmo filmów animowanych.

Popołudnie od poniedziałku do piątku od godziny 14:00 przeznaczone jest dla fanów sztuki kulinarnej, którzy zobaczą pojedynki najlepszych szefów kuchni w Polsce w programie „Top Chef” oraz rywalizację za drzwiami najsłynniejszej restauracji na świecie czyli „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”.

Już od godziny 17:00 na antenie Super Polsat niezapomniane show emitowane w Telewizji Polsat: „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Must be the Music. Tylko Muzyka”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Celebrity Splash!”. A zaraz po nich przebojowe seriale Polsatu, które zyskały wiernych fanów: „Przyjaciółki”, „Hotel 52” oraz „Szpilki na Giewoncie”.

W Super Polsat transmitowane będą również wydarzenia sportowe a także koncerty wyprodukowane przez Telewizję Polsat.

Dyrektorem kanału jest Monika Wojdyga-Makowska, związana od wielu lat z Telewizją Polsat.

Warto przypomnieć, że jako pierwszy o ofercie nowego kanału Super Polsat informował serwis www.naziemna.info.

Źródło: Cyfrowy Polsat

One Comment on “Telewizja Polsat potwierdza datę startu kanału Super Polsat”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *