Telewizja Polsat uruchamia kanał Wydarzenia24

We wrześniu Telewizja Polsat uruchomi nowy kanał informacyjny Wydarzenia 24. Stacja powstaje we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami i serwisem internetowym Interia.

Polsat News to najbardziej wiarygodna i obiektywna stacja informacyjna w Polsce, prezentująca najważniejsze informacje, najwyższej jakości publicystykę, eksperckie analizy i pogłębioną wiedzę o kluczowych wydarzeniach.

Widzowie doceniają rzetelne informacje, dlatego coraz częściej wybierają treści Polsat News i Wydarzeń. Według ostatniego badania IBRIS i IBIMS Polacy uznali „Wydarzenia” Polsatu, jako swoje główne źródło informacji spośród telewizyjnych programów informacyjnych, wyprzedzając „Fakty” TVN i „Wiadomości” TVP. Kanał Wydarzenia 24 powstaje w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami „Wydarzeń” Polsatu i Polsat News.

W ramówce Wydarzeń 24 znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

Główną ideą Wydarzeń 24 jest dostarczenie widzom na bieżąco jak najwięcej aktualnych, wiarygodnych i rzetelnych informacji, o tym co dzieje się w Polsce i na świecie. „Wydarzenia” są najlepiej ocenianym i jednym z najważniejszych programów informacyjnych w kraju. Stąd nasz pomysł, aby stworzyć kanał wykorzystujący potencjał programu znanego z głównej anteny Polsatu, jak i zespołu dziennikarzy, którzy stanowić będą trzon redakcji Wydarzeń 24 – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat.

Wydarzenia 24 będą realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które będzie w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie telewizyjne.

Sprawdź ofertę kanału Superstacja w PROGRAMIE TV

Wydarzenia 24 będą częścią Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat, zarządzanego przez Dorotę Gawryluk – Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat.

Kanał Wydarzenia 24 dostępny będzie w wybranych sieciach kablowych, w miejscu Superstacji.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *