Telewizja Puls z filmami i serialami NBCUniversal

Telewizja Puls podpisała umowę o współpracy z NBCUniversal International TV Distribution. To największa tego typu współpraca nadawcy kanałów TV Puls i PULS 2 z czołowym dystrybutorem filmowym na świecie.

W ramach umowy Telewizji Puls i NBCUniversal polski nadawca wyemituje najlepsze filmy i seriale telewizyjne studia NBCUniversal. Wśród ponad 100 tytułów znajdą się m.in. takie hity, jak nowy, intrygujący serial „Allegiance”, kasowy hit „Bękarty wojny” z Bradem Pittem w roli głównej, seria „Szybcy i wściekli” z udziałem Vina Diesela i Paula Walkera, zabawne komedie „Druhny” z Kristen Wiig, „Ted” w reżyserii Setha MacFarlane’a z udziałem Marka Wahlberga i „Johnny English: Reaktywacja” z Rowanem Atkinsonem w roli głównej. Ponadto widzowie Telewizji Puls będą mogli zobaczyć rewelacyjny musical „Mamma Mia!” z Meryl Streep i Piercem Brosnanem w rolach głównych, film akcji „Battleship: Bitwa o Ziemię” z udziałem Rihanny, Taylora Kitscha i Aleksandra Skarsgårda, ekscytujący dramat akcji „Safe House” z Denzelem Washingtonem i Ryanem Reynoldsem, film akcji „Hellboy II: Złota armia” w reżyserii Guillermo del Toro, produkcję sci-fi „Incredible Hulk” z Edwardem Nortonem w roli głównej oraz horror „Ostatni dom po lewej”, w którym występują Tony Goldwyn i Monica Potter.

Bardzo się cieszymy z finalizacji tak ważnej dla nas umowy z czołowym światowym koncernem medialnym, jakim bez wątpienia jest NBCUniversal. Dzięki tej współpracy zapewnimy naszym widzom jeszcze więcej rozrywki na najwyższym poziomie – mówi Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls sp. z o.o.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Telewizją Puls i udostępnić jej widzom w Polsce naszą zróżnicowaną ofertę filmów NBCUniversal i seriali telewizyjnych – mówi Belinda Menendez, Prezes NBCUniversal International Television Distribution & Universal Networks International.

Wieloletnia umowa wchodzi w życie w listopadzie 2014 roku.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *