„The Last of Us” najchętniej oglądaną produkcją na platformie HBO Max w Polsce

„The Last of Us” jest nachętniej oglądaną produkcją w historii serwisu HBO Max zarówno w Europie jak i w Polsce. Na platformie HBO Max można zobaczyć już wszystkie odcinki pierwszej serii tego uznanego przez krytyków serialu.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

The Last of Us to serial HBO Original oparty na znanej na całym świecie i cenionej przez graczy i krytyków grze wideo The Last of Us, opracowanej przez Naughty Dog dla platform Playstation®. To najchętniej oglądany tyuł w historii HBO Max nie tylko w Europie, ale też w Polsce.

Produkcja powróci z drugim sezonem, którego producentami będą również Craig Mazin i Neil Druckman.

Akcja serialu rozgrywa się 20 lat po zniszczeniu cywilizacji przez globalną pandemię. Joel (Pedro Pascal) zahartowany w bojach ocalały przejmuje opiekę nad 14-letnią Ellie (Bella Ramsey), która może być ostatnią nadzieją ludzkości. Pozornie proste zadanie przeradza się w brutalną i wzruszającą podróż, gdy tych dwoje przemierzając Stany Zdjędnoczone, zaczyna polegać na sobie, by przeżyć.

Serial The Last of Us został napisany i wyprodukowany przez Craiga Mazina i Neila Druckmana. Serial jest koprodukcją z Sony Pictures Television. Producentami wykonawczymi są Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lam. Serial wyprodukowany został przez PlayStation Productions, Word Games, The Mighty Mint oraz Naughty Dog.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *