„The Voice Kids” z Nataszą Urbańską w roli trenerki

W najnowszej, siódmej już edycji talent show z udziałem dzieci w wieku 8-14 lat zobaczymy nową trenerkę. Do Cleo oraz Tomsona i Barona dołączy Natasza Urbańska.

Sprawdź godziny emisji audycji „The Voice Kids” w PROGRAMIE TV

Od kilku tygodni zmiany w składzie trenerskim „The Voice Kids” elektryzują wszystkich. W obrotowych fotelach nowej edycji show już po raz siódmy zobaczymy uwielbianych przez miliony widzów Tomsona i Barona. Obok nich, po raz szósty, zasiądzie jedna z najbardziej znanych i zapracowanych polskich wokalistek – Cleo, która będzie także jedną z gwiazd Biesiady Ludowej w Tomaszowie Mazowieckim. Koncert z jej udziałem widzowie będą mogli oglądać już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

W trenerskiej loży siódmej edycji „The Voice Kids” zadebiutuje niezwykle utalentowana wokalistka, tancerka i aktorka – Natasza Urbańska.

Artystka, podobnie jak uczestnicy talent show telewizyjnej Dwójki, pierwsze muzyczne kroki stawiała jako dziecko.

Tych najważniejszych „pierwszych razy” się nie zapomina. Miałam w sobie dziecięcą odwagę, radość z tego, że mogę tańczyć i podekscytowanie już po, że się podobało. Dźwięk braw był dla mnie oszałamiający. To buduje na lata. Chwaląca publiczność była jak rodzice chwalący postępy w szkole. To wielka nagroda dla małej dziewczynki, która kochała tańczyć – mówi Natasza Urbańska zapytana o emocje związane z jej pierwszymi scenicznymi występami.

Wokalistka nie ukrywa, że nowa rola jest dla niej niezwykle ekscytująca.

Mam w sobie dużo ciepła, cierpliwości i wyrozumiałości. To dało mi macierzyństwo. Uwielbiam młodych artystów, mają w sobie dziecięcą niewinność i prawdę. To najpiękniejsze w młodym człowieku. Moja córka już wie, że chce stać na scenie więc ma ode mnie pełne wsparcie. Rola mamy to najważniejsza z ról w moim życiu – wyjaśnia Natasza Urbańska, zdradzając przy okazji, jaką trenerką zamierza być w „The Voice Kids”:

Chcę być największym oparciem dla moich podopiecznych. Bo właśnie w tym momencie ich życia to ja będę „drugą mamą” i osobą, która weźmie je za rękę i da narzędzia do budowania dalszej drogi. Chcę zarazić je pasją do sceny, pokażę też może parę kroków (śmiech). Najważniejsze dla mnie to stworzyć fajne relacje z uczestnikami – kiedy pojawia się zaufanie, obawy znikają. Razem pracujemy na sukces. Czuję ogromną odpowiedzialność, natomiast jestem świadoma swojego warsztatu, wiedzy i obycia scenicznego więc świadomie przyjęłam zaproszenie do programu. Nie mogę się doczekać! – dodaje artystka.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Nową, siódmą edycję „The Voice Kids” widzowie będą mogli oglądać na antenie TVP2 wiosną 2024 roku.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *