„Tini. Nowe życie Violetty” w Disney Channel

„Tini. Nowe życie Violetty” to pierwszy film fabularny z udziałem Martiny „Tini” Stoessel, gwiazdy znanego na całym świecie przebojowego serialu „Violetta”. Po kinowym sukcesie film będzie można zobaczyć już 11 lutego na antenie Disney Channel. Martina „Tini” Stoessel w marcu br. wyruszy także na tournée koncertowe po Europie.

Choć bohaterkę filmu „Tini. Nowe życie Violetty” znają wszyscy, będziemy świadkami narodzin zupełnie nowej gwiazdy. Ta produkcja Disneya to historia osobistej przemiany. Dwa imiona w tytule to nie przypadek! Gdy Violetta wraca do rodzinnego Buenos Aires po długim światowym tournée, otrzymuje pewną nieoczekiwaną, przygnębiającą informację. Postanawia, więc zostawić za sobą dotychczasową karierę i wyjechać na drugi koniec świata. Lato spędzone na Sycylii odmienia jej życie – zarówno osobiste, jak i artystyczne.

„Tini. Nowe życie Violetty” to pierwszy film fabularny z udziałem Martiny „Tini” Stoessel, gwiazdy znanego na całym świecie przebojowego serialu „Violetta”. Scenariusz filmu odzwierciedlający wątki z życia młodej gwiazdy opowiada o tym, jak opuszcza ona serialowy świat „Violetty” i samotnie wyrusza w podróż do Europy, by na nowo odnaleźć siebie. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni ją zarówno jako osobę, jak i artystkę.

Film napędzają muzyka, taniec i śpiew. Nie mogło być inaczej – w końcu zarówno dla filmowej Violetty, jak i Martiny Stoessel muzyka jest całym życiem. Artystka osobiście uczestniczyła nawet w wyborze piosenek do filmu. „Siempre Brillarás” to wielki finał filmu, muzyczna i emocjonalna kładka łącząca przeszłość i przyszłość bohaterki. Dla artystki utwór ten był szczególnie ważny. – Od śpiewania „Siempre Brillarás” przechodzą mnie ciarki. To bardzo optymistyczna piosenka, która w pigułce opisuje drogę przemiany bohaterki. Z jej przesłaniem mogą identyfikować się zarówno młode dziewczyny, jak i dorośli – przyznaje Martina.

Obok Martiny „Tini” Stoessel w produkcji wystąpią również inni członkowie obsady serialu „Violetta”: Jorge Blanco, Mercedes Lambre, Clara Alonso i Diego Ramos, a także Leonardo Cecchi znany z serialu „Alex i spółka”.

W kwietniu artystka odwiedzi Polskę podczas trasy koncertowej TINI: Got Me Started, gdzie wykona utwory ze swojej płyty, ścieżki dźwiękowej filmu oraz serialu „Violetta”, który był początkiem jej kariery. Pierwszy singiel Tini pt. Born to Shine osiągnął ponad milion odsłon w serwisach społecznościowych. Film „Tini: Nowe życie Violetty” zobaczyło w Polsce ponad 113 tysięcy widzów, a trasa koncertowa będzie kolejnym kamieniem milowym w oszałamiającej karierze artystki.

„Tini. Nowe życie Violetty”

Premiera: sobota, 11 lutego, godzina 8:30 oraz 18:30

Źródło: The Walt Disney Company

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *