Tour de Pologne od środy na żywo w Eurosporcie 1

W środę na Stadionie Śląskim w Chorzowie rozpocznie się 77. Tour de Pologne. Podczas pięciu emocjonujących etapów zobaczymy rywalizację znakomitych kolarzy, w tym Rafała Majki z zespołu BORA-Hansgrohe, który jest jednym z faworytów wyścigu. Transmisje decydujących momentów każdego etapu od środy na żywo w Eurosporcie 1.

Sprawdź godziny transmisji Tour de Pologne w PROGRAMIE TV

77. edycja Tour de Pologne rozpocznie się w środę 5 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a zakończy 9 sierpnia w Krakowie. Na trasie zobaczymy najlepsze zespoły świata i kolarskie gwiazdy takie jak Rafał Majka, Pascal Ackermann i Maciej Bodnar z BORA-Hansgrohe, Tomasz Marczyński z Lotto Soudal, Richard Carapaz i Dennis Rohan z Team INEOS, Jakob Fuglsang z Astany, Mark Cavendish z Bahrain-McLaren, a także kolarzy CCC Team i Reprezentacji Polski.

Pasjonująco zapowiadającą się rywalizację skomentują w Eurosporcie 1 Tomasz Jaroński i Dariusz Baranowski. Ekspertem i reporterem na trasie wyścigu będzie Adam Probosz. Eurosport 1 pokaże na żywo decydujące momenty każdego etapu.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Kolejne etapy będą miały metę w Katowicach, Zabrzu, Bielsko-Białej, Bukowinie Tatrzańskiej i Krakowie. Widzowie zobaczą trzy etapy dla sprinterów i dwa górskie, a całkowita długość trasy Tour de Pologne to 891 km.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *