Transmisja gali People’s Choice Awards na kanale E!

Kanał telewizyjny E! ogłosił nazwisko gospodarza ceremonii People’s Choice Awards 2022 i zainaugurował głosowanie na najlepsze formy rozrywki i gwiazdy wybierane w całości przez widzów. Aktor, komik i nominowany do nagrody People’s Choice Awards Kenan Thompson powróci, aby poprowadzić doroczną ceremonię drugi rok z rzędu. Głosowanie jest już otwarte, a fani na całym świecie mogą wskazać swojego ulubionego kandydata w każdej z 40 kategorii w dziedzinie filmu, telewizji, muzyki i popkultury. Transmisja z gali People’s Choice Awards 2022 rozpocznie się na kanale E! 7 grudnia o 21:00, i będzie pokazana na żywo z Barker Hangar w Santa Monica w Kalifornii. Uroczysta noc Live from E!: The 2022 People’s Choice Awards rozpocznie się jednak już wcześniej, od pojawienia się na czerwonym dywanie gwiazd światowego formatu o godzinie 19:00 na E!.

Sprawdź godziny transmisji gali People’s Choice Awards w PROGRAMIE TV

Jestem niezmiernie podekscytowany i dumny z tego, że ponownie będę gospodarzem People’s Choice Awards. To wydarzenie dużej rangi, łączące niesamowite talenty i ich fanów – mówi Kenan Thompson. – Jestem także bardzo wdzięczny za nominację. Pozdrawiam wszystkich fanów i gratuluję pozostałym nominowanym. Bądźcie gotowi na drugą rundę!

W zeszłym roku Kenan wniósł dużo pozytywnej energii do People’s Choice Awards. Jego entuzjazm i pasję do popkultury i fanów dało się odczuć na każdym kroku – zarówno na miejscu, jak i na ekranie – powiedziała Cassandra Tryon, wiceprezes projektu Entertainment Live Events z NBCUniversal Television and Streaming i dodała – Nie możemy się doczekać powrotu Kenana i zobaczenia, co przygotował na tegoroczny pokaz.

W tym roku Thompson jest nominowany w kategorii komediowych gwiazd telewizji za udział w programie Saturday Night Live. Thompson jest wielokrotnie nagradzanym aktorem, komikiem i producentem najbardziej znanym ze swojej pracy przy SNL, gdzie występuje już 20. sezon z rzędu jako najdłużej działający członek obsady. Sześciokrotnie nominowany do nagrody Emmy, Thompson otrzymał cztery nominacje za swoją pracę aktorską i zdobył nagrodę Emmy w 2018 roku za wybitną i oryginalną muzykę oraz tekst do piosenki SNL „Come Back, Barack”. Przez dwa sezony Thompson był producentem wykonawczym i głównym bohaterem serialu komediowego NBC Kenan. Poprowadził także 74. edycję Primetime Emmy Awards w 2022 roku i został uhonorowany w Alei Gwiazd w Los Angeles.

Za produkcję People’s Choice Awards i Live from E!: The 2022 People’s Choice Awards odpowiada studio Den of Thieves z producentami wykonawczymi: Jesse Ignjatovic, Evanem Pragerem i Barbem Bialkowskim.

Sprawdź ofertę kanału E! w PROGRAMIE TV

Głosowanie w ramach People’s Choice Awards 2022 potrwa w Polsce do 10 listopada do godziny 05:59 rano. Fani mogą oddać swój głos na stronie internetowej www.votepca.com lub za pomocą Twittera. Dodatkowo głosy oddane w Turbo Wtorek (1 listopada) będą liczone podwójnie z obowiązującym dziennym limitem 50 głosów przypadającym na każdą kategorię.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *