Transmisja z Tor Modlin Rally Show 2021 w Motowizji

W sobotę 27 listopada na kibiców rajdowych w Polsce czeka nie lada atrakcja – druga edycja Tor Modlin Rally Show. Impreza organizowana między innymi przez Leszka Kuzaja podobnie jak rok temu będzie szeroko transmitowana na żywo na antenie Motowizji oraz na stronie internetowej i profilu na Facebooku stacji.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Tegoroczny Tor Modlin Rally Show składa się przede wszystkim z ośmiu odcinków specjalnych o łącznej długości prawie 40 kilometrów. Załogi rywalizować będą nie tylko na terenie Toru Modlin, ale także zabytkowej Twierdzy Modlin. Organizatorzy, z Leszkiem Kuzajem na czele od dłuższego czasu intensywnie pracują nad tym by przygotowane trasy były nie tylko unikatowe, ale i wyjątkowe dla zawodników oraz kibiców.

Jedną z nowości jest Stage Show – zamiast na czas, załogi rywalizować będą o uznanie panelu jurorów. Wieczorem, o 19:00 rozpocznie się finałowy punkt programu – Kryterium Toru Modlin.

Sprawdź godziny transmisji Tor Modlin Rally Show w PROGRAMIE TV

Widzowie Motowizji będą mogli zobaczyć transmisje z sześciu odcinków Tor Modlin Rally Show, Stage Show oraz Kryterium Toru Modlin. Dodatkowo stacja przygotowała drobną niespodziankę dla kibiców, którzy pojawią się w Modlinie – po więcej informacji zapraszamy na media społecznościowe kanału. Bilety na Tor Modlin Rally Show można zakupić na stronie internetowej obiektu: www.tormodlin.pl.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *