Transmisje kwalifikacji i konkursów Pucharu Świata w Predazzo na żywo tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

Puchar Świata w skokach narciarskich nie zwalnia nawet na chwilę! Zaledwie kilka dni po zakończeniu Turnieju Czterech Skoczni skoczkowie przenoszą się do Predazzo, gdzie po raz pierwszy w sezonie będą rywalizować na skoczni normalnej. Eurosport 1 pokaże na żywo oba konkursy oraz kwalifikacje do nich.

Sprawdź godziny transmisji PŚ w skokach narciarskich w PROGRAMIE TV

Początkowo w Predazzo zaplanowane były dwa konkursy na skoczni dużej (HS135), ale z przyczyn technicznych Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) podjęła decyzję o przeniesieniu zawodów na skocznię normalną (HS104). Skoczkowie po raz pierwszy w sezonie będą mieli okazję do rywalizacji na mniejszym obiekcie. Bez wątpienia wśród faworytów konkursów będzie Dawid Kubacki – zwycięzca zakończonego w poniedziałek Turnieju Czterech Skoczni oraz mistrz świata ze skoczni normalnej z Seefeld.

Val di Fiemme to szczęśliwe miejsce dla Polaków. W ubiegłym roku na dużym obiekcie w Predazzo Polacy prezentowali się znakomicie. Kubacki zajął pierwsze i drugie miejsce, a Kamil Stoch dwukrotnie był trzeci. W 2001 roku dwa zwycięstwa w Pucharze Świata odniósł tam Adam Małysz, który w 2003 roku wygrał także oba konkursy indywidualne mistrzostw świata, ustanawiając do dziś niepobity rekord skoczni normalnej. W historii zawodów PŚ w Predazzo więcej miejsc na podium od Polaków wywalczyli tylko Austriacy.

Tylko w Eurosporcie 1 widzowie obejrzą piątkowe i niedzielne kwalifikacje oraz oba konkursy, zaplanowane na sobotę i niedzielę. Skomentują je Marek Rudziński i Igor Błachut. Reporterem Eurosportu we Włoszech będzie Kacper Merk. Wszystkim transmisjom towarzyszyć będą relacje ze studia z udziałem ekspertów stacji.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Sezon zimowy na antenie Eurosportu potrwa do 22 marca 2020 roku. W tym czasie widzowie obejrzą ponad 1000 godzin transmisji z konkursów i kwalifikacji skoków narciarskich, biathlonu, narciarstwa alpejskiego i dowolnego, biegów narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardu i saneczkarstwa. Więcej informacji o sportach zimowych, w tym materiały wideo, artykuły, analizy i wywiady na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych kanału.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *