„Trend XXI” w TVP Kobieta

Od 31 lipca, codziennie o godz. 18:55 w TVP Kobieta pełen inspiracji francuski magazyn „Trend XXI”, a w nim projektowanie, uroda, moda i rzemiosło.

Sprawdź godziny emisji audycji „Trend XXI” w PROGRAMIE TV

Co wspólnego mają okulary, porcelana i zdrowa żywność? Pozornie nic, a jednak… Wszystkie te produkty łączy moda. „Trend XXI” to program, w którym widzowie będą mogli zobaczyć wszystko, co modne – poznają od kuchni eko gastronomię, dowiedzą się, co serwują bary organiczne i restauracje bezglutenowe. W programie także ubrania w wersji ekologicznej, nowe oblicze jeansów i uwielbianych przez gwiazdy butów. Nie zabraknie również historii powszechnie używanych przedmiotów oraz nowinek francuskiego rzemiosła.

Trendy w projektowaniu przedstawi widzom Sarah Poniatowski Lavoine architektka wnętrz i projektantka. Piękna Paryżanka polskiego pochodzenia założyła własną markę dekoracji wnętrz, która dziś jest prawdziwym imperium designu.

Widzowie poznają m. in. historię małej czarnej, czerwonej szminki czy ogrodniczek, a także najnowsze trendy w makijażu, najbardziej pożądaną biżuterię świata oraz najpiękniejsze kreacje słynnych projektantów. TVP Kobieta znów podpowie, jak być trendy w lekkim i nowoczesnym wydaniu.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

„Trend XXI” od 31 lipca, siedem dni w tygodniu o godz. 18:55 w TVP Kobieta.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *