„Trening w czasach pandemii” na antenie Polsat News

Codziennie specjalnie dla widzów Polsat News po 11:30 prezentowane są krótkie serie ćwiczeń, które w czasach narodowej kwarantanny można wykonać w domu. Treningi prowadzi trener personalny Piotr Galus, od lat związany z Polsatem.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

Pandemia koronawirusa, wprowadzone ograniczenia i względy bezpieczeństwa wymagają by ograniczyć wychodzenie z domu do niezbędnego minimum. Dlatego Polsat News zachęca do aktywności fizycznej w domu. Nawet kilka minut prostych ćwiczeń wpływa pozytywnie na organizm. Codziennie specjalnie dla widzów Polsat News po godzinie 11:30 prezentowane są zestawy ćwiczeń, które każdy bez problemu może wykonać w domu. „Trening w czasach pandemii” prowadzi Piotr Galus, trener personalny, od lat związany z Polsatem.

Zachęcam do spontanicznej aktywności ruchowej w domu. Im więcej wstawania i siadania, tym lepiej. Zapowiada się dobra pogoda, zamieńmy nasze balkony w miejsca do treningu, aby przy okazji złapać świeżego powietrza. A zestaw prostych ćwiczeń otrzymacie codziennie w Polsat News – mówi Piotr Galus, prowadzący „Trening w czasach pandemii” w Polsat News.

„Trening w czasach pandemii” codziennie po godzinie 11:30 w Polsat News.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *