Trójka rusza z kampanią reklamową „Trójka nie nadaje bzdur. Pokazuje je tylko w reklamie”

W piątek 22 listopada br. startuje kampania wizerunkowa Programu 3 Polskiego Radia. W spotach telewizyjnych, przygotowanych przez agencję reklamową Walk Creative wystąpią Artur Andrus, Dawid Podsiadło i Zbigniew Zamachowski.

Kampania ma charakter wizerunkowy, a jej celem jest pozyskanie nowych słuchaczy w wieku 25–49 lat, wykształconych, z poczuciem humoru i obdarzonych otwartością i ciekawością świata.

Kreacja, wpisująca się w trójkowy klimat, zwraca uwagę absurdalnym, purnonsensowym poczuciem humoru. 15-sekundowe spoty telewizyjne mają ciekawy scenariusz, a ich bezcenną wartością jest zaskakująca improwizacja bohaterów. W filmach wykorzystano bowiem wizerunki artystów związanych z Trójką – dziennikarza Programu 3 Artura Andrusa, młodego, zdolnego wokalisty, laureata nagrody muzycznej „Mateusz Trójki” Dawida Podsiadło oraz aktora Zbigniewa Zamachowskiego, którego głos wykorzystywany jest w dżinglach stacji.

Hasło kampanii – „Trójka nie nadaje bzdur. Pokazuje je tylko w reklamie” ma podkreślić wizerunek Programu 3 jako stacji z wyrafinowanym poczuciem humoru pełnej radiowych osobowości i nowoczesnej.

Dawid Podsiadło tak wspomina pracę nad filmami:  – Propozycja wzięcia udziału w kampanii Trójki była dla mnie ogromnym zaszczytem. Trójkę odkryłem stosunkowo niedawno, ale bardzo ją lubię! Zobaczyłem scenariusz i z miejsca się zakochałem. Absurdalny humor to dla mnie jedna z najbardziej wartościowych form rozrywki. Były oczywiście momenty improwizacji – atmosfera bardzo sprzyjała rozluźnieniu. Mam nadzieję, że publiczność zareaguje pozytywnie na te spoty – osobiście jestem ogromnym ich fanem i nie mogę się doczekać końcowego efektu. No i mam nadzieję, że odbiorcy potraktują te spoty równie poważnie, jak każdy z nas, uczestniczących w ich tworzeniu! (śmiech). –

– To zadanie było dla nas ogromnym wyzwaniem. I wydawało nam się, że ta poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko – mówią autorzy kampanii, Dariusz Rzontkowski i Tomasz Skorupa z agencji Walk Creative – Ale nastąpiła bardzo fajna rzecz, która rzadko się zdarza – w pewnym momencie, w jednym miejscu, w jednym czasie, spotykają się ciekawe osobowości i potrafią maksymalnie wykorzystać tę chwilę. Aktorzy, zaproponowani przez Trójkę, dawali z siebie absolutnie wszystko, zadanie mieli bowiem bardzo trudne i poradzili sobie z nim doskonale – naprawdę, pospadaliśmy z krzeseł! Mamy w tych filmach takie momenty, ujęcia, których nigdy nie wymyślilibyśmy sami. –

Kampania obejmie telewizję: 15-sekundowe spoty pojawią się na antenach TVP1/HD, TVP2/HD, TVN, w wybranych kanałach tematycznych TVP, TVN, Polsatu, Discovery oraz pakietu AT Media. Kampanię telewizyjną wesprze emisja spotów na portalu Interia. Filmiki będzie można także obejrzeć na stronie internetowej Trójki www.trojka.polskieradio.pl oraz na profilach Programu 3 w portalach społecznościowych. Za zakup i planowanie mediów odpowiada Agencja Promocji Polskiego Radia. Pierwsza odsłona kampanii potrwa do końca grudnia br.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *