Trójkowy Top Wszech Czasów już po raz 25.

„Brothers In Arms”, „Stairway To Heaven” lub „Bohemian Rhapsody”? Czy któraś z tych piosenek zwycięży w dorocznym plebiscycie Programu 3 Polskiego Radia? A może jakiś inny utwór zostanie numerem jeden jubileuszowego, 25. już Topu Wszech Czasów? W poniedziałek 22 października rozpoczęło się głosowanie na najpopularniejszą piosenkę w ocenie słuchaczy Trójki. Tytuł i wykonawcę zwycięskiego utworu poznamy – jak co roku – 1 stycznia.

Od 1994 roku, podtrzymując sylwestrowo-noworoczny nastrój, stacja z ul. Myśliwieckiej ogłasza listę piosenek, które cieszą się wśród słuchaczy największą popularnością. Należą do nich zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory, a wziąć udział w zabawie może każdy.

Schemat głosowania na Top Wszech Czasów jest taki sam, jak w przypadku Listy Przebojów Programu Trzeciego. Internetowy formularz znajduje się na stronie: lp3.polskieradio.pl/topglosowanie/.

W tym roku głosowanie rozpoczęło się 22 października. Wybierać można – do piątku 28 grudnia do godz. 12.00 – spośród aż 100 utworów. Słuchacze zagłosują na swoje ulubione piosenki już po raz 25. Wyniki poznamy – tradycyjnie – 1 stycznia, kiedy to utwory z miejsc od setnego do pierwszego zdominują noworoczną ramówkę Trójki.

W ubiegłorocznym podsumowaniu pierwsze trzy miejsca zajęły utwory: „Brothers In Arms” Dire Straits, „Bohemian Rhapsody” Queen i „Stairway To Heaven” Led Zeppelin. Natomiast najwyżej notowaną polską piosenką w zestawieniu – na miejscu 15. – było „Nie pytaj o Polskę” Obywatela G.C. Kto zwycięży tym razem? Zapraszamy do głosowania!

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *