“Ex na plaży Polska” powraca z nowym sezonem. Już tej jesieni poznamy kolejnych śmiałków, którzy zdecydowali się na konfrontację z upiorami z przeszłości! W trzeciej edycji pojawi się, znany z “Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, Alan!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału MTV Polska

To będzie niewiarygodnie gorąca jesień! Po sukcesie dwóch poprzednich sezonów, stacja MTV Polska zdecydowała się na realizację trzeciej odsłony “Ex na plaży Polska”. W programie pojawi się łamacz niewieścich serc Alan. Jego udział w “Warsaw Shore” obfitował we flirty i romanse, o jego względy zacięcie walczyły Duża i Mała Ania. Podbił także serce Magdy. Która z jego EX wyłoni się z morza?

Kolejną niespodzianką dla widzów będzie powrót słynnej “żony Stiflera”. W “Ex na Plaży Polska 3” pojawi się śliczna blondwłosa Marta, która w pierwszej edycji “Warsaw Shore Summer Camp” rozkochała w sobie niepokornego Damiana. Jak, ta delikatna dziewczyna, poradzi sobie w z demonami przeszłości? Odpowiedź poznamy już wkrótce!

Zdjęcia do “Ex na plaży Polska 3” realizowane były w sierpniu na Cyprze. Producentem wykonawczym programu pozostaje Dragon Head.

Źródło: VIMN Polska