Trzeci sezon „Fear the Walking Dead” w AMC

„Fear the Walking Dead”, partnerska produkcja „The Walking Dead”, już latem powróci na AMC z trzecim sezonem. Rozdzieleni bohaterowie spotkają się ponownie na granicy USA z Meksykiem. Stacja AMC udostępniła pierwsze zdjęcia z planu oraz szczegóły tego, co wydarzy się w kolejnej odsłonie serii. Serial kręcony jest obecnie w Baja Studios w Meksyku.

Wraz z początkiem trzeciego sezonu „Fear the Walking Dead” rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie na granicy USA z Meksykiem. Administracyjne podziały przestały mieć znaczenie wraz z końcem dobrze znanego świata, bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny. Madison (Kim Dickens) ponownie połączy się z Travisem (Cliff Curtis), natomiast Alicia (Alycia Debnam-Carey) nie będzie mogła dojść do siebie po zamordowaniu Andresa. Nick (Frank Dillane), który znajduje się wiele kilometrów od swojej matki, bierze udział w pierwszej akcji jako lider. Jest świadkiem tego jak Luciana (Danay Garcia) zostaje zaatakowana przez amerykańską grupę militarną – parze udaje się uciec, ale Nick traci swoje poczucie nieśmiertelności. Strandowi (Colman Domingo), który wrócił do zdrowia zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym, przyświeca nowy cel. Z kolei Ofelia (Mercedes Mason) znajduje się w niewoli, co zweryfikuje jej umiejętność przetrwania i zdolność odnalezienia w sobie brutalności, którą kierował się jej ojciec.

Kolejna odsłona „Fear the Walking Dead” pojawi się już latem, a na trzeci sezon składać się będzie 16 odcinków. W Polsce trzeci sezon, podobnie jak dwa poprzednie, wyemituje kanał AMC.

Źródło: AMC Networks International – UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *