Trzeci sezon „Nexo Knights” w Cartoon Network

Armia potworów zagraża królestwu Knighton. Z pomocą mieszkańcom znów przybędą waleczni rycerze Nexo. Dzielni wojownicy muszą po raz kolejny zmierzyć się z błaznem Jestro, który jest teraz silniejszy niż kiedykolwiek. Premiera trzeciego sezonu serialu „Nexo Knights” w poniedziałek 20 lutego na antenie Cartoon Network.

Spokój w królestwie Knighton nigdy nie trwa długo. Tym razem mieszkańców krainy zaatakuje armia niebezpiecznych potworów Lava. Rycerze Nexo, choć nie mają doświadczenia w walce z tym wrogiem, podejmują ryzyko i zrobią wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo swojej ojczyźnie.

W trzecim sezonie dojdzie również do kolejnego starcia z Jestro. Tym razem odwieczny wróg jest jeszcze silniejszy, ponieważ ma nowego, potężnego sprzymierzeńca – Monstrox’a. Błazen chce posiąść kamień dający mu nieograniczoną moc, która pozwoli zniszczyć całe królestwo Knighton. Rycerze Nexo nie mogą do tego dopuścić i wyjątkowo starannie przygotowują się do kolejnego pojedynku. W obliczu niebezpieczeństwa próbują połączyć swoje moce i stworzyć nową, wyjątkową siłę, która zapewni im wygraną. O tym, kto zwycięży w decydującym starciu, widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki serialu.

Premiera trzeciego sezonu „Nexo Knights” w poniedziałek 20 lutego na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 19:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *