Trzeci sezon przygód Clarence’a w Cartoon Network

Czas na kolejny sezon przygód niepoprawnego optymisty Clarence’a. Pozytywnie nastawiony do życia chłopak z wielkim zapałem zaangażuje się w poszukiwania zaginionego zwierzaka i spróbuje zaprzyjaźnić się z panią Szupcią. Czy jego kolejne przedsięwzięcia zakończą się sukcesem? Odpowiedzi będzie można wypatrywać w nowych odcinkach, które już od 9 października pojawią się na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Clarence zawsze spogląda na świat przez różowe okulary, nie daje łatwo za wygraną i nigdy nie brak mu zwariowanych pomysłów. W trzecim sezonie serialu, główny bohater po raz kolejny udowodni, że bardzo trudno go zniechęcić i zmienić jego sposób postrzegania rzeczywistości.

W nowych odcinkach Clarence, widząc że pani Szupcia czuje się samotna, postanowi się z nią zaprzyjaźnić. Jednak szybko się okaże, że podjął się wyjątkowo skomplikowanego zadania. Wszystko przez to, że nauczycielka ma uciążliwy charakter i bardzo trudno jest żyć z nią w dobrych stosunkach. Tym bardziej, że kobieta będzie próbowała zmusić głównego bohatera i połowę miasteczka do jedzenia okropnej fasolki. W trzecim sezonie Clarence po raz kolejny udowodni także, jak ważni są dla niego przyjaciele. Gdy zniknie kot należący do Chelse’a, chłopiec zrobi wszystko, by pomóc swojej koleżance i z wielkim zaangażowaniem będzie poszukiwał zaginionego zwierzaka.

Premiera trzeciego sezonu serialu „Clarence” 9 października na antenie Cartoon Network. Emisja nowych odcinków od poniedziałku do piątku o godz. 15:35.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *