Trzeci sezon serialu „Scenki z Życia” na FOX Comedy


Jeśli twoje życie czasem daje ci w kość, ale mimo wszystko starasz się skupić na pozytywach, a całą resztę obracasz w żart, to mamy coś zdecydowanie dla Ciebie! Już 4 marca o godzinie 16:00 na kanale FOX Comedy zagości trzeci sezon komediowego hitu „Scenki z Życia”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

W najnowszym sezonie ponownie będziemy mogli obejrzeć historie opowiedziane przez poszczególnych bohaterów, włączając w to seniora rodu, kończącego właśnie 70 lat (James Brolin), i jego żonę (Dianne Wiest), która zrobiłaby dosłownie wszystko dla tych, których kocha… Pod warunkiem, że postępują tak, jak ona by tego chciała. Nie zabraknie oczywiście wydarzeń z życia ich dzieci: jedynej córki (Betsy Brandt), która ma pełne ręce roboty z trójką swoich latorośli, starszego syna (Thomas Sadoski), który właśnie poślubił miłość swojego życia, oraz drugiego syna (Colin Hanks) i jego żony. A żeby wszystko było jeszcze bardziej zwariowane… córka wraz z rodziną musi zamieszkać z rodzicami w rodzinnym domu.

Poprzedni sezon zakończył się dość zaskakująco. Świeżo upieczeni małżonkowie – Matt i Colleen – zamiast świętować zawarte małżeństwo, musieli poradzić sobie z czymś zgoła innym – upadkiem Colleen z balkonu. Początkowo przerażeni fani bombardowali internet pytaniami, czy bohaterka grana przez Angelique Cabral w ogóle przeżyje. Na ratunek, z odpowiedzią ruszył producent wykonawczy – Justin Adler:

Mogę spokojnie zapewnić, że Colleen nie zginęła. Podczas kręcenia tego finału Angelique była w ósmym miesiącu ciąży. Scena z upadkiem dała nam możliwość zakrycia faktu, że Cabral ma ogromny, ciążowy brzuch. Ta dwójka (Carball, Sadoski) spotyka się z przeszkodami na każdym kroku, a ten sezon wcale nie będzie inny. Trudno jest zacząć małżeństwo, którego nawet nie możesz skonsumować, bo jedno z was właśnie wylądowało na wózku inwalidzkim.

Takie zawirowania w rodzinie Shortów to codzienność, a pomysłów na kontynuowanie ich historii twórcy mają bez liku. Co więc spotka naszych ulubionych bohaterów w najnowszym odcinku? Heather wraz z całą rodziną wprowadza się do domu swoich rodziców po tym, jak jej kuchnia zostaje nieszczęśliwie zniszczona. Obecność tylu osób powoduje niebywały chaos w życiu seniorki rodu Joan. Tymczasem Matt i Colleen oczekują na wypłatę pieniędzy z odszkodowania, po nieszczęśliwym wypadku w dniu ślubu. John stara się sprowadzić Sophię na właściwe tory, gdy ta zaczyna się źle zachowywać. Tyler i Clementine dzielą się z resztą rodziny zaskakującą informacją, a Jen i Greg usiłują odzwyczaić Lark od smoczka.

Zdecydowanie jest to materiał na sporą dawkę humoru, a to dopiero pierwszy odcinek! O całym sezonie wypowiedziała się również Angelique Cabral:

Nasz scenariusz jest bardzo mocny. To będzie zdecydowanie najlepszy sezon ze wszystkich do tej pory, ale aktorzy nie wiedzą jeszcze do końca, co ich spotka. Jestem podekscytowana Mattem i Colleen, ponieważ teraz jesteśmy małżeństwem i wiedziemy rodzinne życie, a z tym przychodzą nam do głowy kolejne pytania – czy zakładamy rodzinę? Jestem bardzo podekscytowana tym, że w końcu się ustatkowaliśmy.

Nowe perypetie rodziny Shortów można śledzić już od 4 marca od godzinie 16:00 (dwa odcinki) tylko na kanale FOX Comedy! Kolejne odcinki w każdą niedzielę od 16:00.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *