Trzeci sezon serialu „Szpital New Amsterdam” tylko na kanale FOX

13 października, po raz pierwszy w Polsce wyłącznie na kanale FOX, długo wyczekiwana premiera trzeciego sezonu serialowego hitu – “Szpital New Amsterdam”! Nowe odcinki z dalszymi losami dr. Maksa Goodwina i jego nowojorskiej ekipy będą dostępne tylko w telewizji FOX w każdą środę o godzinie 22:00. Na fanów czekać będą wieczory pełne emocji i wzruszeń. Z trzeciego sezonu dowiemy się między innymi jak potoczy się życie zawodowe i prywatne bohaterów, z czym przyjdzie im się mierzyć, a także jakie wyzwania będą na nich czekać.

Sprawdź godziny emisji serialu „Szpital New Amsterdam” w PROGRAMIE TV

Trzeci sezon składa się z czternastu godzinnych odcinków. Czego możemy spodziewać się po najświeższej, wyczekiwanej z niecierpliwością produkcji, która podbiła serca polskich widzów? Środowe wieczory z telewizją FOX z pewnością dostarczą wiele emocjonujących i wzruszających scen, szybkich zwrotów akcji oraz niezmiennego zaangażowania w naprawę zepsutego systemu opieki zdrowotnej. Tym razem, dodatkowo, na drodze lekarzy stanie globalna pandemia Covid-19. Będziemy świadkami ich zaciekłej walki na froncie z koronawirusem. Poznamy również szpitalną perspektywę sytuacji, której wszyscy doświadczyliśmy. Co najważniejsze, niezależnie od wydarzeń, ekipa Maksa Goodwina niezmiennie pozostaje pełna optymizmu i zaangażowania w zrewolucjonizowanie opieki zdrowotnej, dając tym samym nadzieję na lepsze jutro.

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Nowy sezon “Szpitala New Amsterdam” będzie można oglądać w każdą środę, rozpoczynając od 13 października, o godzinie 22:00 wyłącznie na kanale FOX.

Źródło: Disney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *