Trzy dni, pięć transmisji – skoki narciarskie z Lahti na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

Widzowie Eurosportu 1 dostaną w nadchodzący weekend aż pięciokrotną dawkę skoków narciarskich! W Lahti rozegrane zostaną w piątek i niedzielę kwalifikacje i konkursy indywidualne oraz zawody drużynowe w sobotę, a całość na żywo pokaże wyłącznie Eurosport 1 i Eurosport Player.

Sprawdź godziny transmisji PŚ w skokach w PROGRAMIE TV

W nadchodzący weekend fani skoków narciarskich czeka dodatkowa dawka emocji. Już w piątek w Lahti rozegrane zostaną kwalifikacje oraz konkurs indywidualny. W sobotę odbędzie się rywalizacja drużynowa, a w niedzielę kolejne kwalifikacje i konkurs indywidualne. Wszystko na żywo pokaże wyłącznie Eurosport 1 i Eurosport Player! Co ciekawe, niedzielne zawody będą tysięcznym konkursem indywidualnym w historii Pucharu Świata w skokach narciarskich. Każdą z pięciu transmisji na antenie Eurosportu skomentują Marek Rudziński i Igor Błachut. Relacjom będą towarzyszyły studia z udziałem ekspertów Eurosportu, a także wywiady przeprowadzane w Finlandii przez Kacpra Merka.

Trener Michal Doleżal zdecydował, że w Lahti wystąpi siedmiu Polaków: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka i Paweł Wąsek. W poprzedni weekend w Rasnovie żadnemu z biało-czerwonych nie udało się wskoczyć na podium, ale Dawid Kubacki, który zajął 8. i 4. miejsce awansował na trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Na piątym miejscu jest w niej Kamil Stoch, a na 10. plasuje się Piotr Żyła.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Sezon zimowy na antenie Eurosportu potrwa do 22 marca 2020 roku. Widzów czekają jeszcze między innymi pełne transmisji z cyklu Raw Air oraz mistrzostw świata w lotach narciarskich. Więcej informacji o sportach zimowych, w tym materiały wideo, artykuły, analizy i wywiady na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych kanału.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *