TV Puls odnotowała w marcu udział w rynku na poziomie 3,13% SHR w grupie komercyjnej, co oznacza wzrost na poziomie 41,6% w porównaniu do analogicznego miesiąca w poprzednim roku. Kolejny swój rekord pobił kanał PULS 2. 29 marca odnotował najlepszy dzienny rezultat 1,07% SHR w grupie 16-49. Marzec był jednocześnie najlepszym miesiącem w historii tej stacji (0,73%, SHR 16-49).

W minionym miesiącu, w pierwszej dziesiątce najlepiej oglądanych pozycji TV Puls znalazł się światowej klasy serial “Spartakus: krew i piach”, doskonale znana animacja “Pingwiny z Madagaskaru” oraz takie hity filmowe jak “Bruce Wszechmogący” z Jimem Carreyem i Jennifer Aniston czy “Król Artur” z Clivem Owenem i Keirą Knightley. Wszystkie wymienione pozycje programowe wparte były kampanią reklamową w mediach.

Najlepszą oglądalnością w PULS 2 cieszyły się natomiast kultowe animacje, takie jak “Krecik”, “Reksio” i “Bolek i Lolek”, a także serie “Tajemnice Biblii” i “Świat zwierząt”.

Znakomite rezultaty zagwarantowały PULS 2 15 miejsce wśród wszystkich stacji telewizyjnych w Polsce (SHR%, w grupie 4+).

Źródło: Telewizja Puls