TV Puls kończy marzec ze wzrostem, PULS 2 z najlepszym wynikiem w historii

TV Puls odnotowała w marcu udział w rynku na poziomie 3,13% SHR w grupie komercyjnej, co oznacza wzrost na poziomie 41,6% w porównaniu do analogicznego miesiąca w poprzednim roku. Kolejny swój rekord pobił kanał PULS 2. 29 marca odnotował najlepszy dzienny rezultat 1,07% SHR w grupie 16-49. Marzec był jednocześnie najlepszym miesiącem w historii tej stacji (0,73%, SHR 16-49).

W minionym miesiącu, w pierwszej dziesiątce najlepiej oglądanych pozycji TV Puls znalazł się światowej klasy serial „Spartakus: krew i piach”, doskonale znana animacja „Pingwiny z Madagaskaru” oraz takie hity filmowe jak „Bruce Wszechmogący” z Jimem Carreyem i Jennifer Aniston czy „Król Artur” z Clivem Owenem i Keirą Knightley. Wszystkie wymienione pozycje programowe wparte były kampanią reklamową w mediach.

Najlepszą oglądalnością w PULS 2 cieszyły się natomiast kultowe animacje, takie jak „Krecik”, „Reksio” i „Bolek i Lolek”, a także serie „Tajemnice Biblii” i „Świat zwierząt”.

Znakomite rezultaty zagwarantowały PULS 2 15 miejsce wśród wszystkich stacji telewizyjnych w Polsce (SHR%, w grupie 4+).

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *