TV Puls pokaże film „Anatomia upadku”

Telewizja Puls wyemituje film Anity Gargas „Anatomia upadku”. Dokument dotyczący tragicznej katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku, można będzie zobaczyć na antenie TV Puls w środę 30 stycznia o godzinie 20:00.

Decyzja Telewizji Puls spowodowana jest dyskusją wywołaną w mediach po emisji w kanale National Geographic filmu „Śmierć Prezydenta”, przedstawiającego katastrofę smoleńską z perspektywy raportu MAK oraz komisji Millera. Po nadaniu programu odezwały się głosy społeczne, dziennikarskie i polityczne, nawołujące o przedstawienie drugiego punktu widzenia, ukazanego w filmie Anity Gargas „Anatomia upadku”, który wchodzi w polemikę z tezami zawartymi w tych raportach.

Podjęliśmy decyzję o wyemitowaniu filmu „Anatomia upadku” w odpowiedzi na dyskusję społeczną i medialną, wywołaną dokumentem „Śmierć Prezydenta”. Ponadto, już od kilku sezonów właśnie na naszej antenie w każdą niedzielę, o godzinie 23:00 emitujemy serial dokumentalny „Katastrofa w przestworzach”, któremu nadaliśmy własny tytuł „Podniebny horror”. Tematyka ta jest więc dla nas istotna – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

„Anatomia upadku” zostanie wyemitowane również na antenie PULS 2. Pierwsza emisja filmu Anity Gargas będzie miała miejsce 10 lutego 2013 roku o godzinie 19:00.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *