TV Puls przedstawia ofertę na przełom marca i kwietnia

W tygodniu 30 marca – 5 kwietnia TV Puls pokaże m.in. kultową amerykańską komedię, francuski film przygodowy z Jeanem Reno w jednej z ról głównych oraz film akcji z Rayem Liottą i Willemem Dafoe. Ponadto stacja rozpocznie emisję wciągającego serialu o pracy kryminologów z Las Vegas.

2 kwietnia stacja pokaże cieszącą się niesłabnącą popularnością amerykańską komedię „American Pie” przedstawiającą zabawne perypetie licealistów, którzy za wszelką cenę chcą stracić… dziewictwo. 3 kwietnia widzowie stacji zobaczą francuski film przygodowy „Jaguar” ze świetnym Jeanem Reno w jednej z ról głównych, a dzień później film akcji „Kontrola umysłu”, w którym skazany na śmierć psychopatyczny zabójca otrzymuje propozycję nie do odrzucenia od naukowca prowadzącego tajny program badawczy. TV Puls nie zapomni również o fanach seriali. Już 3 kwietnia stacja rozpocznie emisję serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” ukazujący fascynującą pracę grupy kryminologów ze światowej stolicy rozrywki.

W ramach Weekendowego Kina TV Puls jak zwykle zaprezentuje coś ciekawego dzieciom i ich rodzicom. Hitem ramówki 30 marca będą animacja „Rogate ranczo” oraz film familijny „Inspektor Gadżet 2”, a wśród propozycji z 31 marca na pewno furorę zrobią „Dżungla” i „Toy Story 2”.

„American Pie”
komedia, USA 1999, reż. Chris Weitz, Paul Weitz, wyst.: Jason Biggs, Chris Klein
Licealista Jim wraz z kolegami ze szkoły przygotowuje się do balu maturalnego. Głównym tematem, który zaprząta ich głowy jest… stracenie dziewictwa. Na tym tle dochodzi do bardzo zabawnych sytuacji, które mają doprowadzić ich do tego, by stali się prawdziwymi mężczyznami.
Emisja: wtorek, 2 kwietnia, godzina 22:00

„Jaguar”
przygodowy, Francja 1996, reż. Francis Veber, wyst.: Jean Reno, Danny Trejo, Patrick Bruel
Wieczór. Trzech różnych mężczyzn przypadkiem spotyka się w tej samej windzie w hotelu Grand w Paryżu: Indianin z lasów Amazonii, jego tłumacz Campana oraz zabawny hazardzista Perrin. To spotkanie zmieni ich życie na zawsze…
Emisja: środa, 3 kwietnia, godzina 20:00

„Kontrola umysłu”
akcja, USA 2004, reż. Tim Hunter, wyst.: Michelle Rodriguez, Polly Walker, Ray Liotta, Stephen Rea, Willem Dafoe
Skazany na śmierć psychopatyczny zabójca otrzymuje propozycję od naukowca prowadzącego tajny program badawczy. Dr Copeland proponuje, że uchroni go przed wykonaniem egzekucji, w zamian za co więzień podda się ryzykownemu eksperymentowi w ramach testów nowego leku. Ów specyfik ma za zadanie zmieniać patologiczną osobowość pacjenta. Jednak wynik eksperymentu okazuje się zupełnie inny niż oczekiwano. Więzień ucieka…
Emisja: czwartek, 4 kwietnia, godzina 22:00

„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”
serial akcji, USA/ Kanada 2000, wyst.: Eric Szmanda, George Eads, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall
Serial ukazujący pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw. Kierownikiem zespołu jest Gil Grissom, samotnik i ekscentryk, ceniony przez podwładnych za niesamowitą wiedzę. Do jego zespołu należą: Catherine Willows, była striptizerka i samotna matka, która stara się pogodzić pracę z macierzyństwem, Nick Stokes i Warrick Brown, zawsze gotowi podjąć nowe wyzwanie oraz Sara Sidle, najmłodsza z drużyny i kapitan Jim Brass z wydziału zabójstw. Pomagają im technik laboratoryjny Greg Sanders, koroner dr David Robbins i sierżant O’Riley. Ciekawostką jest fakt, że scenariusz poszczególnych odcinków powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania na miejscach zbrodni.
Premiera: środa, 3 kwietnia, godzina 18:00
Emisja: środa, 3 kwietnia, godzina 18:00

„Rogate ranczo”
animacja USA 2004, reż. Will Finn, John Sanford, dubbing: Edyta Olszówka, Bożena Dykiel, Anna Polony, Michał Milowicz
Barwna, przezabawna animacja z przebojowymi scenami akcji i znakomitą muzyką, którą stworzył zdobywca Oscara – kompozytor Alan Menken! Dziki Zachód. Grupka zwierząt wiedzie sielankowe życie na farmie, prowadzonej przez poczciwą Pearl. Do czasu. Chciwy wyrzutek Alameda Slim zamierza przejąć obciążone kredytem hipotecznym ranczo. Nie pójdzie mu jednak tak łatwo. Trzy zdeterminowane krowy, przy pomocy ogiera-karateki i wsparciu reszty mieszkańców zagrody, zamierzają pokrzyżować mu plany. Zwierzęta łączą swoje siły, by ocalić farmę. Ryzykują własną skórę, lecz nic ich nie powstrzyma, by schwytać groźnego bandytę i zdobyć wyznaczoną za niego nagrodę.
Emisja: sobota, 30 marca, godzina 12:00

„Inspektor Gadżet 2”
familijny, USA 2003, reż. Alex Zamm, wyst.: French Stewart, Elaine Hendrix, Caitlin Wachs,
W mieście Riverton zapanował spokój. Jednak nie na długo. Inspektor Gadżet odbywa właśnie swój policyjny staż, podczas gdy Claw inscenizuje brawurową ucieczkę z więzienia i planuje największe przestępstwo stulecia. W tym samym czasie burmistrz prezentuje udoskonalony model sztucznego robota G2, który zostaje wyposażony w gadżety najnowszej generacji i wygląda jak… kobieta. Ten film to fantastyczne przygody wypełnione podwójnymi efektami specjalnymi, podwójnymi gadżetami i podwójną zabawą!
Emisja: sobota, 30 marca, godzina 20:00

„Dżungla”
animacja, Kanada/ USA 2006, reż. Steve 'Spaz’ Williams, dubbing: Tomasz Kot, Agnieszka Dygant, Stefan Friedmann
Nowojorskie zoo. Mały lew przez przypadek trafia do skrzyni, która ma zostać przetransportowana do Afryki. Jego ojciec musi mu pospieszyć na ratunek. Pomoże mu w tym ekscentryczna gromadka przyjaciół z zoo – żyrafa, anakonda, koala i wiewiórka. Wszyscy razem wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw misję tam, gdzie jeszcze nigdy nie byli – do prawdziwej afrykańskiej dżungli! Zanim jednak się tam dostaną, trafią w sam środek nowojorskiej metropolii.
Emisja: niedziela, 31 marca, godzina 12:30

„Toy Story 2”
animacja, USA 1999, reż. Ash Brannon, Joanna Wizmur, John Lasseter, dubbing: Emilian Kamiński, Izabella Bukowska, Jan Kulczycki, Mikołaj Müller, Robert Czebotar, Witold Pyrkosz, Łukasz Nowicki
Kilkuletni Andy wyjeżdża na letni obóz. Jego ulubiona zabawka – kowboj Chudy – pechowo łamie rękę i zostaje w domu. Nieoczekiwanie chciwy kolekcjoner zabawek Al porywa Chudego, gdyż wie, że był on wcześniej gwiazdą serialu telewizyjnego. Do akcji natychmiast wkraczają Buzz Astral, Pan Bulwa, świnka Ham i jamnik Cienki! Przyjaciele ruszają na pomoc Chudemu, by czym prędzej sprowadzić go do domu. Ich misja jest bardzo niebezpieczna, pełna różnych pułapek i mrożących krew w żyłach niebezpieczeństw. „Toy Story” to druga część oszałamiającej animacji dla dzieci i dorosłych!
Emisja: niedziela, 31 marca, godzina 17:15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *