TV Puls z nowymi odcinkami „Pingwinów z Madagaskaru”

TV Puls od 2 września wyemituje w paśmie Junior TV o godzinie 19:00 nowe, dotychczas nieemitowane w stacji, odcinki popularnych „Pingwinów z Madagaskaru”. Premiera odcinków 3 serii tego serialu animowanego odbędzie się w dniu zakończenia emisji „Wieczorynki” przez TVP1/HD.

Przypomnijmy, iż z lipcowych danych Nielsen Audience Measurement wynika, że najwięcej dzieci przed snem ogląda animacje w TV Puls. W czasie pasma Junior TV, w którym codziennie o 19:00 TV Puls emituje 2 odcinki kultowych „Pingwinów z Madagaskaru”, kanał jest liderem rynku telewizyjnego wśród widzów w wieku od 4 do 15 lat. Udział w rynku TV Puls w wieczornym paśmie prime-time (19:00-19:59) w lipcu na poziomie 11,58% (SHR, w grupie 4-15), dał stacji pierwszą pozycję wśród wszystkich stacji telewizyjnych na polskim rynku. Kolejne pozycje należały do Polsatu, TVP1/HD i TVN. Pierwsza stacja tematyczna o profilu dziecięcym -€“ Nickelodeon, zajęła dopiero 5. miejsce z wynikiem 5,68%.

„Pingwiny z Madagaskaru” są emitowane w TV Puls od września 2012 roku. Serial animowany opowiada historie grupy pingwinów, które wróciły z Afryki śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam próbują przejąć władzę w zoo w Central Parku. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę -€“ król lemurów Julian -€“ oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję…

Telewizja Puls na antenie swoich dwóch kanałów (TV Puls i PULS 2) oferuje obecnie najwięcej programów skierowanych do rodziców z dziećmi spośród wszystkich stacji naziemnych.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *