TV Puls z polską premierą serialu „Muppety”

W niedzielę, 8 listopada 2015 roku, krótko po premierze w Stanach Zjednoczonych, TV Puls rozpocznie emisję serialu komediowego „Muppety”. Będzie to premiera tej produkcji w Polsce.

„Muppety” to nowe przygody stworzonych przez Jima Hensona bohaterów kultowego „The Muppet Show”. Ten nowy, dobrze przyjęty w Stanach Zjednoczonych serial, w zabawny i błyskotliwy sposób pokazuje życie głównych bohaterów. Romanse, rozstania, sukcesy, porażki. I to wszystko w Hollywood! Wiodącą postacią przesympatycznej gromady pozostaje Kermit, producent rozrywkowego talk-show z Panną Piggy w roli gwiazdy. Niestety, Kermit i Piggy rozstali się, a Kermit randkuje już z inną… świnką. Kermitowi i Piggy na ekranie jak zwykle towarzyszą niezdarny Miś Fozzie, żywiołowy mistrz perkusji Zwierzak, Gonzo, szczur Rizzo, dwóch zgryźliwych dziadków Statler i Waldorf, asystent Kermita Scooter, pies pianista Rowlf i wiele innych wspaniałych postaci. Ponadto w każdym odcinku pojawi się też „ludzka” gwiazda. W pierwszym odcinku będzie to popularna amerykańska aktorka Elizabeth Banks oraz zespół Imagine Dragons.

Serial będzie emitowany z polskim dubbingiem. Głosu postaciom użyczą m.in.: Michał Zieliński (Kermit, Panna Piggy, Rizzo), Jarosław Boberek (Gonzo, Fozzie, Zwierzak), Katarzyna Kwiatkowska (Pipeta), Waldemar Barwiński (Scooter), Michał Meyer (Dr Bunsen Honeydew) i Grzegorz Pawlak (Rowlf, Zoot).

„Muppety”

Premiera: niedziela, 8 listopada, godzina 19:00 (dwa odcinki)
Emisja: niedziela, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *