TV Puls z własnym programem „Ale numer!”

W poniedziałek 13 lutego TV Puls rozpocznie emisję swojej najnowszej produkcji z Katarzyną Kołeczek w roli prowadzącej. W programie mnóstwo śmiechu i pozytywnych emocji. „Ale numer!” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

„Ale numer!” to najnowsza produkcja Telewizji Puls oparta na formule ukrytej kamery. Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku będzie serwować widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. W „Ale numer!” prezentowane będą krótkie filmiki, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie stawiani są w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta na dobry humor gwarantowana! Każdy odcinek to inna, szalona przygoda pełna niespodzianek.

„Ale numer!” to program oparty na formacie słynnego kanadyjskiego show „Just for Laughs: Gags”, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Emitowany był w największych światowych stacjach telewizyjnych między innymi takich jak: BBC One UK, Disney Channel Asia, VIVA Brasil czy RTL Television Croatia. Polską wersję poprowadzi Kasia Kołeczek – aktorka filmowa, serialowa i teatralna, która swoją karierę rozwija zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. W ostatnim czasie wystąpiła m.in. w kinowym hicie „Bridget Jones 3”.

„Ale numer!”

Premiera: poniedziałek, 13 lutego, godzina 16:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *