TV4 z kontynuacją „Dzikiego serca” i emisją „Kotki”

Serial „Dzikie serce”, który od wiosennej premiery systematycznie zwiększa oglądalność, dobrymi wynikami w wakacje umocnił wzrostowy trend, zapowiadający kolejny udany sezon tej produkcji w nowej ramówce Czwórki.

Podczas letnich miesięcy serial regularnie gromadził 400 tys. widzów i sukcesywnie zwiększał udziały w rynku. W grupie komercyjnej jego średnie miesięczne udziały wzrosły od 4,6% w czerwcu i 4,8% w lipcu do 5,1% w sierpniu, przy czym 10 sierpnia serial zanotował rekord na poziomie 6,8% (SHR All 16-49).

W paśmie „Dzikiego serca” TV4 pokonuje bezpośrednią konkurencję, uzyskując ponad dwukrotnie wyższe wyniki od emitowanych w sierpniu „Łowców skarbów” w TV Puls i „Prawa Agaty” w TVN 7, a wśród kobiet z grupy komercyjnej stacja wyprzedza także Dwójkę.

Tego lata „Dzikie serce” ponad dwukrotnie zwiększyło w Czwórce udziały pasma 17:00-18:00 w stosunku do okresu lipiec-sierpień roku ubiegłego.

Kolejne odcinki „Dzikiego serca” widzowie stacji będą mogli oglądać już od 31 sierpnia o godzinie 17:00, a tego samego dnia, godzinę wcześniej, Czwórka zaprasza na polską premierę serialu „Kotka” z Maite Perroni w roli głównej.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *