TVP Polonia z nową aplikacją mobilną

Od soboty 1 lipca, program TVP Polonia można bezpłatnie oglądać również w specjalnej aplikacji mobilnej, która jednocześnie oferuje dostęp do bieżących informacji z życia Polonii, dostarczanych bezpośrednio przez Polaków mieszkających w różnych częściach świata.

Sprawdź ofertę kanału TVP Polonia w PROGRAMIE TV

Misją TVP Polonia jest łączenie Polaków na całym świecie. To właśnie dlatego aplikacja nie tylko ułatwia widzom dostęp do naszych programów, ale daje też możliwość komunikowania się ze sobą. Każdy może przesłać do nas swoje zdjęcia, filmy czy relacje, a potem obejrzeć je dzięki platformie „Twoja Polonia”, dzieląc się tym z innymi Polakami – mówi Magdalena Tadeusiak, dyrektor TVP Polonia.

Aplikacja TVP Polonia zapewnia nieograniczony dostęp do programu z każdego miejsca na świecie.

Każdy może zostać naszym internetowym korespondentem, jeszcze nigdy nie było to takie proste. Wystarczy zrobić zdjęcie lub nakręcić film i dodać wspomniany materiał przez intuicyjny formularz dostępny z poziomu aplikacji. Przekonajcie się sami jak łatwo zostać współtwórcą Twojej Polonii, internetowej przestrzeni tworzonej z myślą o Polonii i przez Polonię – podkreśla Michał Śledź, kierownik Redakcji Mediów Interaktywnych TVP Polonia.

Aplikacja umożliwia oglądanie treści wyemitowanych na antenie do 7 dni wstecz, a także ich zatrzymywanie oraz wznawianie. Użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich wydań programów i magazynów polonijnych, mogą też ustawiać przypomnienia i tworzyć własne listy ulubionych audycji.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *