Tydzień spektakularnych pojedynków na CBS Action

Bohaterowie obdarzeni niezwykłym refleksem, celne ciosy i kopniaki oraz błyskawiczne uniki – to wszystko i wiele więcej czeka na widzów CBS Action. Od 27 do 31 marca codziennie od godziny 23:00 będzie można oglądać kultowe filmy sztuk walki, takie jak „Kickboxer 2: Godziny zemsty” (z Sashą Mitchellem), „Odkupienie: Kickboxer 5” (z Markiem Dacascosem) czy „Moce ciemności” (z Chuckiem Norrisem).

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Action

„KICKBOXER 2: GODZINY ZEMSTY”
W rok po śmierci brata, David Sloan stara się utrzymać rodzinny klub kick-boxingu. Kiedy wbrew własnej woli zostaje wciągnięty na powrót w świat profesjonalnych walk, zwraca na siebie uwagę nikczemnego Po, który zabija ucznia Davida, aby zmusić kickboxera do udziału w turnieju. David nie ma wyjścia: musi przygotować się do walki życia.
Emisja: poniedziałek, 27 marca, godzina 23:00

„KICKBOXER 3: SZTUKA WALKI”
Mistrz kick-boxingu David Sloan i jego nauczyciel Xian przyjeżdżają do Rio de Janeiro, gdzie ma się odbyć prestiżowy turniej. Sloan nie zamierza walczyć – woli skupić się na odpoczynku. Kiedy jednak Lane, handlarz ludźmi, grozi przyjaciołom Davida, ten musi ponownie stanąć do walki…
Emisja: wtorek, 28 marca, godzina 23:00

„ODKUPIENIE: KICKBOXER 5”
Matt Reeves, mistrz kick-boxingu, prowadzi śledztwo w sprawie zamordowania swojego przyjaciela. Odkrywa, że niejaki Neegal zmusza zawodników do przyłączania się do nowego stowarzyszenia. Śledztwo jest niebezpieczne, ale nieoczekiwanym sojusznikiem Matta okazuje się człowiek, który miał go zabić.
Emisja: środa, 29 marca, godzina 23:00

„MOCE CIEMNOŚCI”
Frank Shatter, policjant z Chicago, prowadzi śledztwo w sprawie dokonanego w tanim hotelu zabójstwa pewnego rabina. Tropy prowadzą aż do Izraela. Tam Shatter odkrywa, że w sprawę zamieszane są mroczne, nadprzyrodzone siły…
Emisja: czwartek, 30 marca, godzina 23:00

„ZABÓJCA”
Policjant z Seattle, Cliff Garrett, cudem przeżył zamach na swoje życie. Teraz planuje zemstę na tych, którzy chcieli go zabić. Pod zmienionym nazwiskiem, jako płatny zabójca, przenika w struktury świata przestępczego, aby rozpracować całą sprawę od środka.
Emisja: piątek, 31 marca, godzina 23:00

Źródło: CBS Action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *