V edycja Letniej Sceny ESKI z rekordową liczbą koncertów

21 maja 2016 roku wystartuje V edycja cyklu koncertów plenerowych Radia ESKA pod szyldem „Letnia Scena ESKI”. Tegoroczna trasa liczy rekordowe 20 koncertów, które zostaną zorganizowane w 16 polskich miastach. Pierwszy koncert odbędzie się w Ostrołęce.

Tegoroczna Letnia Scena ESKI jest najbardziej rozbudowaną w historii tras plenerowych Radia ESKA. Poza miastami, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzenia, po raz pierwszy koncerty zostaną zorganizowane m.in. w: Ostrołęce, Pile, Chorzowie, Wałbrzychu, Świdnicy, Kluczborku, Niepołomicach, Międzychodzie.

W V edycji Letniej Sceny ESKI weźmie udział kilkudziesięciu najpopularniejszych polskich artystów, których piosenki można usłyszeć na antenie Radia ESKA. Będą to: Margaret, Sarsa, Agnieszka Chylińska, Kayah, Kasia Popowska, Agata Dziarmagowska, Dawid Kwiatkowski, Afromental, Feel, Najlepszy Przekaz w Mieście, Coma, Pectus, Red Lips, Blue Cafe. Koncerty poprowadzą didżeje znani z anteny ogólnopolskiej Radia ESKA – m.in. Krzysztof „Jankes” Jankowski, Michał Hanczak, Rafał Adamczak, Michał Sobkowski.

Letnia Scena ESKI cieszy się niesłabnących zainteresowaniem. Dowodzi tego liczba koncertów, które w tym roku organizujemy. Powoli nasza trasa staje się największą trasą koncertową w kraju – mówi Marcin Bachara, dyrektor marketingu w Promotor United Entertainment, odpowiedzialny za promocję Letniej Sceny ESKI. – Plenerowe imprezy Radia ESKA to gwarancja dobrej zabawy przy dźwiękach najlepszych hitów znanych z naszej anteny. Cieszy nas, że docieramy do nowych miejsc i bawimy się ze słuchaczami z kolejnych polskich miast.

Wakacyjna trasa koncertowa zakończy się na początku września. Za organizację cyklu imprez odpowiada spółka Promotor United Entertainment, działająca w ramach Grupy ZPR Media.

Koncertom towarzyszyć będzie kampania promocyjna, która obejmie działania w Radiu ESKA i ESKA TV, na portalach: eska.pl.pl, eskaINFO.pl, miastownia.pl oraz mediach społecznościowych, a także w Super Expressie.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *