V sezon serialu „Mad Men” w TVP Kultura

Nowy Jork lat 60. Bezwzględna korporacyjne gra, tajemnice przeszłości, pieniądze i seks… czyli V sezon serialu „Mad Men” w TVP Kultura już od 2 stycznia 2014 roku.

Akcja rozgrywa się w latach 60. XX wieku, w Nowym Jorku. Skupia się na Donie Draperze, wysoko cenionym specu od reklamy oraz ludziach, którzy otaczają go w pracy i poza nią. Przedstawia także zmiany obyczajów amerykańskiego społeczeństwa, które nastąpiły na początku lat 60. Don Draper jest złotym dzieckiem swoich czasów. W sile wieku osiągnął wszystko, czego może zapragnąć mężczyzna. Nie brakuje mu kobiet, pieniędzy i władzy. Zawodowo realizuje się jako dyrektor kreatywny w agencji reklamowej. Przystojny, bardzo inteligentny, doskonale znający się na ludziach i ich zachciankach. Ma uroczą żonę, kilka kochanek, domek na przedmieściu oraz pracę, którą uwielbia. Jest szczęściarzem. Albo raczej – byłby… gdyby nie jego przeszłość, o której nie bardzo lubi rozmawiać.

TVP Kultura jako pierwszy kanał Telewizji Polskiej wyemitowała od jesieni 2012 do wiosny 2013 serie 1-3 „Mad Men”. Z tej okazji uruchomiła również pierwszy raz w swojej historii projekt emisji z lektorem, z napisami i w wersji oryginalnej. Serię 4 TVP Kultura pokazywała od 19 września 2013 roku.

Od 2 stycznia 2014 roku TVP Kultura zaprasza na premierowe emisje serii 5. Co czwartek o godzinie 21:10 premiera odcinka, powtórki w piątki, po „Tygodniku Kulturalnym”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *