Vectra prezentuje TV Smart GO

Vectra zaprezentowała nową odsłonę aplikacji umożliwiającą mobilny dostęp do telewizji i treści na żądanie. TV Smart GO to aplikacja dostępna na smartfony i tablety z systemem iOS lub Android. Z aplikacji można korzystać również w telewizorach z systemem Android TV oraz przez dedykowaną stronę internetową. Tym samym, z usług dostępu do treści wideo można korzystać niemal wszędzie i to na wielu urządzeniach.

Dzięki TV Smart GO, wybrane kanały telewizyjne oraz treści z bogatej biblioteki tytułów na żądanie można oglądać nie tylko w domu, ale również poza nim. Aplikacja jest dostępna bez dodatkowych opłat na wielu urządzeniach. Celem Vectry jest zapewnienie klientom dostępu do najlepszej rozrywki wszędzie, gdzie tego oczekują i to w wybrany przez nich sposób.

TV Smart GO dostępne jest w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS). Z aplikacji może korzystać każdy posiadacz usług Vectry – abonenci z usługami TV mogą oglądać kanały telewizyjne oraz VOD, natomiast ci nieposiadający usług TV mogą korzystać z bogatej oferty VOD. Klienci, którzy do tej pory logowali się do platformy za pomocą aplikacji TV Online powinni zainstalować nowe aplikacje i, posługując się tymi samymi danymi logowania, rozpocząć korzystanie z TV Smart GO.

Dostęp do TV Smart GO posiadają także właściciele urządzeń z Android TV, w tym szerokiej gamy telewizorów. Aplikacja umożliwia w tym przypadku oglądanie na dużym ekranie bez konieczności podłączania dekodera – wymagane jest jedynie posiadanie telewizora z systemem Android TV oraz internet.

Dotychczasowe aplikacje TV Online zostaną niebawem wyłączone. Od tego momentu dostęp do platformy będzie możliwy jedynie poprzez aplikację TV Smart GO lub stronę internetową www.tvsmart.vectra.pl.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *