Vectra z promocją „Dwa filmy w cenie jednego”

W ramach nowej promocji Vectra zachęca do skorzystania ze swojej usługi VOD. Wybierając jedną pozycję z katalogu „Dwa filmy w cenie jednego” w Vectra VOD, kolejny tytuł z setek objętych promocją otrzymamy w prezencie. Dzięki aplikacji TV Smart GO i serwisowi tvsmart.pl oferta dostępna jest dla wszystkich, nie tylko abonentów Vectry.

Vectra umożliwia zakup dwóch filmów w cenie jednego w ramach swojej najnowszej jesiennej promocji – wypożyczając jeden tytuł z katalogu „Dwa filmy w cenie jednego” w usłudze Vectra VOD, kolejne widoczne w tym samym katalogu będą dostępne za 0 zł. Wśród propozycji znajdują się m.in. najnowsze produkcje wytwórni The Walt Disney Company — „Mała syrenka” oraz „Między nami żywiołami”, czy bajkowe legendy, takie jak „Aladyn”, „Król Lew” i „Mulan”, idealne do nostalgicznej podróży w przeszłość na 100-lecie istnienia Disneya, jak również kinowe hity z elementami fantastyki, np. „Avatar”, „Strażnicy Galaktyki: Volume 3” lub „Życie Pi”, przenoszące widza w barwny i niezwykły świat filmu.

Rozwijając bibliotekę Vectra VOD dbamy o zapewnienie różnorodności oferty i katalogów. Organizujemy atrakcyjne akcje promocyjne, jak najnowsza „Dwa filmy w cenie jednego” czy sierpniowa oferta 200 filmów do wypożyczenia po złotówce. W ciągu ostatnich kilku miesięcy w naszych zbiorach znalazły się także wybrane produkcje m.in. ze Stowarzyszenia Nowe Horyzonty czy Millennium Docs Against Gravity. Wszystko po to, aby zagwarantować widzom łatwy dostęp do tego, czego akurat poszukują: wybitnych dzieł międzynarodowej kinematografii, hitów kina niezależnego, najlepszych komedii, bajek czy pereł kina dokumentalnego – komentuje Aleksandra Kozłowska, VOD Manager w Vectra S.A.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *