Viacom i Platforma Canal+ rozszerzają współpracę

Od listopada 2019 r. Klienci Platformy CANAL+ uzyskają dostęp do bogatej biblioteki serwisów Viacom, Paramount Play i Nick Play, w usłudze na żądanie. Ponadto, dzięki nowej umowie między firmami, stacja Nickelodeon będzie dostępna dla abonentów pakietu Comfort+ operatora.

Sprawdź ofertę kanału Nickelodeon w PROGRAMIE TV

Viacom International Media Networks (VIMN) CEEI i Platforma CANAL+ osiągnęły porozumienie w kwestii uruchomienia serwisów Paramount Play i Nick Play na żądanie dla klientów Platformy CANAL+. Od listopada Nick Play będzie dostępny w pakietach Extra+ bez dodatkowych opłat, a także jako samodzielna oferta dla wszystkich klientów Platformy CANAL+.

Usługa Paramount Play posiada w swojej ofercie szeroką gamę filmów z biblioteki Paramount Pictures, najlepsze programy MTV i najpopularniejsze lokalne produkcje Comedy Central, uzupełniające ofertę programową kanałów telewizyjnych. Serwis zapewnia łatwy i natychmiastowy dostęp do wybranych hitów filmowych, takich jak Hugo i jego wynalazek, „Transformers: Dark of the Moon”, „Szeregowiec Ryan”, „Mission Impossible: Ghost Protocol”, seriali, w tym „Yellowstone” oraz programów rozrywkowych, m. in. „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, „Ekipa z Newcastle”, „Ex na plaży Polska”, „Miasteczko South Park”, „Comedy Club” i „Drunk History – Pół litra historii”. Dostęp do kolekcji Paramount Play będzie możliwy poprzez serwis nc+ GO TV na dekoderach po podłączeniu do internetu i poprzez usługę mobilną nc+ GO. Opłata standardowa za miesięczny dostęp do treści kolekcji Paramount Play będzie wynosiła 10 zł.

Nick Play to usługa na żądanie zawierająca unikalne treści dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat, w tym najpopularniejsze programy Nickelodeon, edukacyjne serie dla przedszkolaków Nick Jr. i animacje Nicktoons, takie jak „SpongeBob Kanciastoporty”, „Dora poznaje świat” i „Psi Patrol”. Abonenci z pakietami niższymi niż Extra+ będą mogli zakupić dostęp do kolekcji za 10 zł (opłata miesięczna).

W ramach dalszego poszerzenia partnerstwa, najpopularniejszy na świecie kanał rozrywkowy dla dzieci, Nickelodeon został dodany do pakietu Comfort+ dla wszystkich klientów Platformy CANAL+. Dzięki temu abonenci otrzymają dostęp do takich tytułów, jak „Nicky, Ricky, Dicky i Dawn”, „Alvin i wiewiórki”, „Niebezpieczny Henryk”, „SpongeBob Kanciastoporty” i wielu innych kultowych programów Nickelodeon.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dalszego zacieśnienia współpracy z Platformą Canal+. Ta umowa pozwala nam udostępniać nasze najpopularniejsze treści znacznie większej liczbie polskich widzów. Co więcej, dzięki Paramount Play i Nick Play klienci będą mogli cieszyć się ulubionymi filmami i serialami oraz szeroką ofertą dodatkowych treści marek Viacom, na żądanie. Nasze biblioteki SVOD uzupełniające linearne kanały Viacom o dodatkowe treści, są teraz dostępne dla klientów wszystkich największych platform płatnej telewizji w całej Polsce – powiedział Gábor Harsányi, Vice President, General Manager of VIMN CEEI.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *